Nowy sezon „Pomysł na dom” w Telewizji WP

  • Internet
  • Telewizja
  • WP
Autor: rafs

„Pomysł na dom” wraca do Telewizji WP.

W piątym sezonie programu będzie 10 odcinków. Dzięki remontowemu show widzowie po raz kolejny będą mogli zaczerpnąć garści inspiracji i pomysłów na własne nieruchomości.

Co w nowym sezonie „Pomysł na dom”?

Produkcja odwiedziła m.in. pływający dom z podpiwniczeniem, o łącznej powierzchni 54 metrów kwadratowych. W programie zobaczymy również niesamowity dom, który został zbudowany na 3-metrowych, betonowych słupach, dzięki czemu zapewnia właścicielom wspaniałe widoki na okoliczne pejzaże.

Inny bohater zachwycił produkcję niesamowitym projektem domu, który zbudował samodzielnie za jedyne 53 tysiące złotych. Nie mniejszym zaskoczeniem dla widzów będzie domek, który powstał na bazie wagonu pocztowego, służącego niegdyś do rozwożenia listów czy przepięknie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej. Nie można również zapomnieć o domu Oli Ziarek, prowadzącej program „Nowy Aranż z Olą Ziarek” w Telewizji WP, która zaprosiła ekipę programu „Pomysł na dom” pod swój dach.

Kiedy premiera nowego sezonu programu „Pomysł na dom”?

Pierwszy odcinek piątego sezonu programu „Pomysł na dom” zostanie wyemitowany w sobotę, 18 listopada o godzinie 14:00 w Telewizji WP. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień. Stacja zaraz po premierowych epizodach będzie emitować te z poprzedniego sezonu programu. Program ponadto jest dostępny na YouTube.