Od stycznia zmiany w wieczornych pasmach Polsat News

  • Telewizja
  • Polsat
  • Polsat Box
Autor: mtom

Od stycznia 2019 roku Polsat News zdecydował się na zmiany w wieczornych pasmach. W soboty pojawi się nowy program publicystyczny Eryka Mistewicza, natomiast „Polityka na ostro” będzie emitowana na antenie Polsat News

fot. Polsat News

„Debata tygodnia. Wszystko co najważniejsze”

To nowy sobotni cykl przygotowany we współpracy z miesięcznikiem „Wszystko co najważniejsze”. Gospodarz programu, Eryk Mistewicz razem ze swoimi gośćmi będzie poruszał tematy mijającego tygodnia. Prowadzący postawi nacisk na pogłębioną analizę problemów, takich jak: transhumanizm, polityka historyczna, a także polska inteligencja. Emisja od 4 stycznia w soboty od 20:30 do 21:50.

fot. Polsat News

Nowa pora „Skandalistów” oraz usunięcie serwisu informacyjnego o 19:30

W związku z premierą programu „Debata tygodnia. Wszystko co najważniejsze” zmieni się pora emisji „Skandalistów”. Od 4 stycznia program Agnieszki Gozdyry będzie emitowany o 19:30, czyli o pół godziny wcześniej niż dotychczas. W związku z tym dodatkowe sobotnie wydanie „Obrazu dnia” o 19:30 znika z ramówki Polsat News.

„Polityka na ostro” dłużej niż zwykle

Od nowego roku programu publicystyczny „Polityka na ostro” zostanie wydłużony o dodatkowe 15 minut w zamian za usunięcie dotychczas emitowanego 0 21:00 wydania „Obrazu dnia”. „Polityka na ostro” to codzienny program publicystyczny Agnieszki Gozdyry, w którym wraz z gośćmi omawiane są najważniejsze tematy mijającego dnia.