„Okno na sport” na żywo również w Eurosporcie 1

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Od środy 8 kwietnia na antenie Eurosportu 1 codziennie o godzinie 21:00 będą pojawiać się premierowe odcinki programu „Okno na sport”. W realizowanym na żywo i w pełni zdalnie programie eksperci i komentatorzy Eurosportu rozmawiają z gwiazdami sportu.

W środę gościem Marka Rudzińskiego, Karola Stopy i Kacpra Merka będzie wschodząca gwiazda tenisa Iga Światek. Wprowadzeniem do kolejnych odcinków będą relacje z wydarzeń w dyscyplinach związanych z bohaterami programu. Natomiast o godzinie 23:30 widzowie będą mogli obejrzeć powtórkę programu z dnia poprzedniego.

Program „Okno na sport”, który jest realizowany od kilkunastu dni, powstaje w pełni zdalnie. Do tej pory można go było oglądać wyłącznie w mediach społecznościowych Eurosportu.

Ramówka dostosowana do polskiego odbiorcy

Eurosport przypomni również serię „Kamil Stoch. Moja historia”. Pięcioodcinkowy serial dokumentalny pokazuje nieznane oblicze jednego z najlepszych skoczków narciarskich w historii, w tym początki jego miłości do skoków, przygotowania do kolejnych startów, a także prywatne pasje i zainteresowania.

W nadchodzących tygodniach Eurosport 1 po raz pierwszy pokaże dwie serie dokumentalne. „Życie na podium” to historie mistrzów polskiego sportu, którzy zakończyli już kariery. Wśród bohaterów są m.in. takie legendy jak Otylia Jędrzejczak, Adam Małysz, Tomasz Sikora, Paweł Nastula, czy Szymon Kołecki. W serii „Małe kraje, wielki sport” widzowie odwiedzą najmniejsze państwa Europy i poznają lokalne środowisko sportowe.

Jako jeden z pierwszych rynków przywróciliśmy możliwość lokalnego kształtowania ramówek Eurosportu, aby dostarczyć naszym widzom jeszcze więcej znakomitych materiałów, dostosowanych do ich oczekiwań. Co wieczór zaprosimy ich do rozmowy z wybitnymi sportowcami w programie „Okno na sport” i przypomnimy najlepsze momenty emocjonujących wydarzeń sportowych. Mnogość dyscyplin, które relacjonujemy jest naszą ogromną siłą – dzięki temu możemy codziennie oferować widzom coś innego – poinformowała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN Discovery Polska i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Ponadto Eurosport realizuje w pełni zdalnie trzy kolejne formaty publikowane w mediach społecznościowych stacji, na stronie eurosport.pl oraz w Eurosport Playerze: „Głosy Eurosportu”, „Eurosport na zdrowie” oraz „Kwadrans z…”.