27. Pol'And'Rock Festival

Onet partnerem Pol’and’Rock Festival 2021. Dziennikarze portalu poprowadzą spotkania na „Akademii Sztuk Przepięknych”

mbog

Dziennikarze Onetu poprowadzą spotkania w ramach Akademii Sztuk Przepięknych podczas tegorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock. Onet po raz czwarty jest wyłącznym Horyzontalnym Patronem Internetowym wydarzenia.

Spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych rozpoczną się w czwartek, 29 lipca o godzinie 10:00. Pierwszym gościem będzie pilot akrobata Łukasz Czepiela, z którym rozmowę poprowadzi Karol Kosiorowski. O 11:30 rozpocznie się spotkanie z aktorem Andrzejem Chyrą, z którym porozmawia Katarzyna Janowska. Później jest planowana rozmowa z Jakobe Mansztajnem, współtwórcą Make Life Harder, którą poprowadzi Piotr Halicki.

Piątkowe spotkania na ASP o godzinie 10:00 rozpocznie Karolina Walczowska, która porozmawia z podróżniczką Elżbietą Dzikowską. O 11:30 z aktorem i muzykiem Arkiem Jakubikiem spotka się redaktor naczelny Onetu Bartosz Węglarczyk. O godzinie 13:30 na scenie pojawią się prawnicy Michał Wawrykiewicz i Sylwia Gregorczyk-Abram, z którymi rozmowę poprowadzi Kamil Dziubka.

W sobotę o godzinie 10:00, spotkanie z youtuberem Radkiem Kotarskim rozpocznie Jaśmina Marczewska. Następnie o 11:30 z Przemkiem Kossakowskim i ekipą „Down The Road” spotka się Janusz Schwertner. Ostatnie spotkanie na ASP poprowadzi natomiast Dorota Wellman z aktywistką i liderką Strajku Kobiet Martą Lempart. Rozpocznie się ono o godzinie 13:30.

Festiwal odbędzie Pol’and’Rock Festival 2021 odbędzie się 29-31 lipca na dawnym lotnisku Makowice-Płoty w województwie zachodniopomorskim. Spotkania festiwalowej ASP oraz koncerty będą transmitowane na Onet.pl.