Onet z wieczorem wyborczym połączonym ze „Stanem Wyjątkowym”

  • Internet
  • Onet
Autor: rafs

Zbliżają się wybory parlamentarne. 15 października Onet zorganizuje swój wieczór wyborczy.

Specjalny program ruszy w niedzielę, 15 października o godzinie 20:45 i poprowadzi go Marcin Zawada. Będzie dostępny na YouTube, a także na Stronie Głównej Onetu.  Dziennikarz przedstawi pierwsze wyniki exit-poll i będzie się łączył z reporterami obecnymi w sztabach poszczególnych komitetów wyborczych.

Po ogłoszeniu pierwszych wyników wyborów, na stronie głównej Onetu rozpocznie się specjalne wydanie „Stanu Wyjątkowego”. Andrzej Stankiewicz, Renata Grochal, Dominika Długosz oraz Kamil Dziubka skomentują w nim pierwsze wyniki wyborów parlamentarnych. Drugie wydanie specjalne odbędzie się we wtorek, 17 października. Będzie współtworzone przez widzów, którzy będą mogli zadawać pytania na żywo.

Zapraszamy tych wszystkich, którzy w niedzielę wieczorem chcą być najlepiej poinformowani. Najtrafniejsze powyborcze komentarze i analizy? Oczywiście. Ale nie tylko. Razem z Renatą, Kamilem i Dominiką uruchomimy wszystkich swych informatorów w politycznym światku, by wyciągnąć wszelkie nieoficjalne powyborcze informacje. To będzie jedno wielkie polityczne showzapewnia Andrzej Stankiewicz, współtwórca podcastu Stan Wyjątkowy, zastępca redaktora naczelnego Onetu.

Po zakończeniu podcastu wróci Marcin Zawada, który na gorąco będzie komentować przemówienia polityków oraz wydarzenia w sztabach wyborczych.

W trakcie interaktywnej dogrywki do wieczoru wyborczego przypomnimy najważniejsze momenty kampanii, wpadki i sukcesy poszczególnych partii politycznych. Pokażemy także zaskakujące sytuacje, które miały miejsce podczas kampanii. Program będzie można zobaczyć zarówno na stronie głównej, jak i na Instagramie Onetu, dlatego zachęcamy do zadawania pytań i komentowania w trakcie. To ma być wieczór wyborczy, który stworzymy wspólnie z naszymi widzamizapowiada Marcin Zawada, dziennikarz Onetu.

Powyborczy poranek w Onecie – o której godzinie?

W poniedziałek 16 października od godziny 7:55 na stronie głównej Onetu będzie można oglądać Poranek Wyborczy w specjalnym wydaniu programu „Onet Rano”, które poprowadzą Bartosz Węglarczyk i Tomasz Sekielski. W nim redaktorzy naczelni Onetu i Newsweeka omówią i podsumują noc z niedzieli na poniedziałek, skomentują wyborcze wyniki, porozmawiają z politykami i komentatorami o układaniu nowej politycznej rzeczywistości.