„Open FM Live” – nowy program wideo Open FM. Zalewski gościem pierwszego odcinka

  • Internet
  • Kultura
  • WP
Autor: redakcja

Open FM rozwija swoją ofertę. W najbliższy wtorek, 6 lutego wystartuje program wideo „Open FM Live”, w którym prezentowane będą m.in. wywiady i koncerty akustyczne. Ponadto aplikacja poszerzyła swoją ofertę o stację nadającą muzykę ukraińską.

„Open FM Live” to program wideo, w którym nie zabraknie wywiadów z gwiazdami, informacji ze świata muzyki, koncertów artystów w wersji akustycznej i na żywo oraz znanej już formuły Open FM o nazwie: „#ama” (skrót od „ask me anything”). Redakcja przeprowadza wywiady z muzykami na podstawie pytań od widzów. W 2017 roku gośćmi tej formuły byli m.in. zespół Hey, Monika Brodka, Artur Rojek, Grzegorz Hyży, Ewa Farna oraz kilkunastu czołowych polskich raperów. Program będzie emitowany w każdy wtorek o 13:00 na stronie głównej WP, a także w kanałach social media, m.in. na profilach Open FM, WP Gwiazdy oraz samej Wirtualnej Polski na Facebooku.

Gościem pierwszego odcinka Open FM Live będzie Krzysztof Zalewski, który wykona utwory z nowej płyty poświęconej Czesławowi Niemenowi (,,Zalewski śpiewa Niemena”). Wystąpią także siostry Paulina i Natalia Przybysz (jako chórki). Gospodarzami programu będą dotychczasowi autorzy cyklu „#ama” – Karol Szczęśniak, Kamil Sosnowski i Grzegorz Betlej. Za produkcję odpowiada Telewizja WP.

W mediach coraz rzadziej rozmawia się z artystami o ich muzyce. W Open FM Live będziemy to zmieniać, oddając z jednej strony głos muzykom, którzy budzą emocje, a z drugiej naszym użytkownikom, bo formuła programu zakłada pełną interaktywność – mówi Kuba Ambrożewski, Product Owner w obszarze Open FM.

Kilka dni temu w Open FM uruchomiona została również stacja dla Ukraińców mieszkających w Polsce, która już cieszy się dużym zainteresowaniem. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w grudniu 2017 roku z całej usługi Open FM korzystało 1,1 mln realnych użytkowników, w tym 696 tys. za pomocą aplikacji mobilnej.