„Papiery na szczęście” jesienią z nowymi bohaterami

  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Już 29 sierpnia do ramówki TVN7 powróci serial „Papiery na szczęście”. Nie zabraknie nowych perypetii znanych i lubianych bohaterów, ale też świeżych wątków z postaciami, które wprowadzą dodatkowy zamęt w życie rodziny Kowalczyków.

Jesienny sezon serialu rozpocznie się w chwili, kiedy Marta dowiaduje się od Adama, że będzie miał dziecko z Niną. Marta jest zdruzgotana tą informacją. Mimo, że kocha mężczyznę nad życie, nie wie czy będzie mogła z nim być.

Papiery na szczęście
fot. TVN / FOKUSMEDIA

Natomiast zawodowo zaczyna jej się układać coraz lepiej, dostaje pracę jako manager restauracji. Niestety lokal mieści się na osiedlu ukochanego, trudno więc unikać jej przypadkowych spotkań. W międzyczasie zupełnie niespodziewanie wpada na przystojnego kardiologa, Dawida (Przemysław Cypryański).

Tymczasem rodzina Kowalczyków przeżywa bardzo trudne chwile. Henryk nie poddaje się w walce o firmę. Chce za wszelką cenę znów mieć większość udziałów w Kowalczyk Development i stanąć na czele biznesu. Na jaw wyjdzie jednak wstrząsający, rodzinny sekret, który zmieni silną pozycję Henryka.

W jesiennych odcinkach obejrzymy także losy pozostałych bohaterów serialu. Sergiusz będzie próbował wybić sobie z głowy Martę i wpadnie w wir internetowych randek. Mateusza odwiedzi w więzieniu niespodziewany gość, a szczęście Beatki i Staszka zmąci niespodziewana wizyta matki dziewczyny.

Papiery na szczęście: Ola i Marysia
fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Nowi bohaterowie

W premierowym sezonie, obok dotychczasowych bohaterów, pojawiają się nowi. Wątki spinać będzie Magda (Małgorzata Kozłowska) – 26-letnia śliczna i pełna energii dziewczyna, kuzynka Kowalczyków, która wróci do Krakowa po długim pobycie w Holandii. Magda zrobi duże wrażenie na męskiej części personelu nowo powstałej kliniki kardiologicznej w dawnej siedzibie firmy Kowalczyków.

O jej względy zacznie zabiegać Konrad (Kamil Piotrowski) – przystojny, bardzo pewny siebie podrywacz, a Kamil (Jakub Józefowicz) – zdolny, młody lekarz – postara się po przyjacielsku ostrzec dziewczynę przed kolegą. Jednak jego narzeczona, Julia (Antonina Jarnuszkiewicz), nie będzie zachwycona nową znajomością ukochanego.

Papiery na szczęście: Lekarze
fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

„Papiery na szczęście” od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w TVN7. Produkcję można oglądać również w internecie w Player.pl.