„Para polityczna” Romana Imielskiego w serwisie Wyborcza.pl

  • Internet
  • Agora
Autor: mbog

13 grudnia w serwisie Wyborcza.pl ruszył nowy cykl „Para polityczna”. W programie Roman Imielski wraz z gośćmi omawia najnowsze wydarzenia z kraju i ze świata. Odcinki są transmitowane na Wyborcza.pl i na profilu „Gazety Wyborczej” na Facebooku w czwartki o godzinie 11:00.

W każdym odcinku „Pary politycznej” prowadzący Roman Imielski, szef działu krajowego w „Gazecie Wyborczej” oraz dwójka zaproszonych gości podsumowują najważniejsze polityczne wydarzenia minionego tygodnia. W trakcie programu pojawiają się też „parapaski” informacyjne, które tworzyć mogą również widzowie. Redakcja programu zachęca do przesyłania swoich propozycji komunikatów do wyświetlenia na ekranie.

Program ma nie tylko komentować najważniejsze wydarzenia polityczne w kraju, ale przede wszystkim wyjaśniać, dlaczego do nich doszło. Bardzo zależy nam na interakcji z widzami, stąd pomysł na „parapaski” – krótkie hasła komentujące polityczną rzeczywistość – mówi Roman Imielski.

„Para polityczna” – fot. Wyborcza.pl

„Parę polityczną” można oglądać w każdy czwartek o godzinie 11:00 na Wyborcza.pl oraz na profilu „Gazety Wyborczej” na Facebooku. Program trwa około 20 minut.