Paulina Czarnota-Bojarska dołącza do redakcji Polsat Sport

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

We wtorek, 3 listopada w studiu Ligi Mistrzów UEFA w Polsacie Sport Premium zadebiutuje Paulina Czarnota-Bojarska. Dziennikarka wcześniej była związana z Canal+ Sport.

Paulina Czarnota-Bojarska z telewizją jest związana od ponad 20 lat. Fanom sportu dała się poznać jako reporterka przy meczach piłkarskich i galach bokserskich. W przeszłości pracowała również przy realizacji programów studyjnych poświęconych tym dyscyplinom. Prowadziła również autorski talk-show „Czempioni w Plusie” z udziałem największych gwiazd polskiego sportu.

Od najmłodszych lat sport był moją pasja, a lata dzieciństwa spędziłam na basenie, ściągając się o medale. Przeżyłam niezwykły czas będąc dziennikarką Canal+ Sport. Nie sposób wymienić wszystkich fajnych ludzi z którymi pracowałam. Wszystkim Wam dziękuje! Czas na nowe wyzwania w zespole Polsatu Sport, wyjątkowo cieszy mnie, że dołączam do tak silnej reprezentacji kobiet! – mówi Paulina Czarnota-Bojarska, dziennikarka Polsatu Sport.

W Polsacie Sport dziennikarka będzie zajmowała się piłką nożną oraz sportami walki.

Bardzo cieszymy się, że tak doświadczona dziennikarka jak Paulina Czarnota-Bojarska zasila nasze szeregi. Od początku istnienia Polsatu Sport dążyliśmy do tego, aby skupiać najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Fakt, że chętnie dołączają do nas kolejni fachowcy jest najlepszym potwierdzeniem, że wykonujemy dobrą robotę – informuje Marian Kmita, Dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat.

W tym roku redakcję Polsat Sport zasilili między innymi eksperci pięściarscy Przemysław Saleta, Paweł Kołodziej oraz Igor Jakubowski, a także komentator i reporter piłkarski Tomasz Lach.