„Pensjonat nad rozlewiskiem” powraca od 27 lutego do TVP1

mtom

Od 27 lutego, telewizyjna Jedynka rozpocznie emisję szóstego sezonu serialu „Pensjonat nad Rozlewiskiem”. Tytułowy pensjonat odwiedzą m.in. Zespół Perfect, Karol Strasburger, Anna Popek, Jerzy Bończak i Anita Rywalska – Sosnowska. Emisja w każdy wtorek, o godzinie 21:35.

Akcja serialu toczy się w Ostródzie i jej malowniczych okolicach. W szóstej serii sagi, po śmierci Basi, bohaterzy powoli odnajdują się w codzienności, a pensjonat działa sprawnie i dobrze prosperuje na przyszłość. Nie wszystko idzie jednak po ich myśli. Na Małgosię spadnie wiadomość o ogromnym długu, jaki zaciągnęła jej mama tuż przed wyjazdem do Indii. Na jego poczet zostaje zlicytowany pensjonat. Małgosia z rodziną i przyjaciółmi będą walczyć o swoje ukochane miejsce na ziemi.

W nowym sezonie pojawi się również sześciu nowych bohaterów: Mikołaj Krawczyk – Adam, tajemniczy gość Pensjonatu, który będzie miał znaczący wpływ na dalsze losy bohaterów, Julia Pogrebińska – Dagmara, kuzynka Elwiry, właścicielka salonu kosmetycznego, Milena Walenta – Jowita, dziewczynka z domu dziecka, zawita w życiu Mirki i Macieja, Piotr Borowski – Mecenas Wawrzecki, przedstawiciel Małgosi i Konrada w sądzie, Mariusz Drężek – partner Agaty i Jakub Wieczorek – Manager Hotelu.

Za reżyserię odpowiedzialny jest Adek Drabiński, a za scenariusz odpowiada Anna Janyska, Małgorzata Sobieszczańska i Michał Kalicki.