Wideo

„Pensjonat nad rozlewiskiem” powraca od 27 lutego do TVP1

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mtom

Od 27 lutego, telewizyjna Jedynka rozpocznie emisję szóstego sezonu serialu „Pensjonat nad Rozlewiskiem”. Tytułowy pensjonat odwiedzą m.in. Zespół Perfect, Karol Strasburger, Anna Popek, Jerzy Bończak i Anita Rywalska – Sosnowska. Emisja w każdy wtorek, o godzinie 21:35.

Akcja serialu toczy się w Ostródzie i jej malowniczych okolicach. W szóstej serii sagi, po śmierci Basi, bohaterzy powoli odnajdują się w codzienności, a pensjonat działa sprawnie i dobrze prosperuje na przyszłość. Nie wszystko idzie jednak po ich myśli. Na Małgosię spadnie wiadomość o ogromnym długu, jaki zaciągnęła jej mama tuż przed wyjazdem do Indii. Na jego poczet zostaje zlicytowany pensjonat. Małgosia z rodziną i przyjaciółmi będą walczyć o swoje ukochane miejsce na ziemi.

W nowym sezonie pojawi się również sześciu nowych bohaterów: Mikołaj Krawczyk – Adam, tajemniczy gość Pensjonatu, który będzie miał znaczący wpływ na dalsze losy bohaterów, Julia Pogrebińska – Dagmara, kuzynka Elwiry, właścicielka salonu kosmetycznego, Milena Walenta – Jowita, dziewczynka z domu dziecka, zawita w życiu Mirki i Macieja, Piotr Borowski – Mecenas Wawrzecki, przedstawiciel Małgosi i Konrada w sądzie, Mariusz Drężek – partner Agaty i Jakub Wieczorek – Manager Hotelu.

Za reżyserię odpowiedzialny jest Adek Drabiński, a za scenariusz odpowiada Anna Janyska, Małgorzata Sobieszczańska i Michał Kalicki.