Jurorzy The Voice Kids 5

Piąta edycja „The Voice Kids” już od 26 lutego w TVP2

mab

26 lutego na antenie TVP2 zadebiutuje piąta edycja show „The Voice Kids”. W programie biorą udział uzdolnione muzycznie dzieci w wieku od 8 do 14 lat.

Podczas pierwszego etapu – „Przesłuchań w ciemno”, na scenie wystąpi ponad 70 wykonawców, którzy mimo młodego wieku potrafią skraść serca i porwać tłumy. Do Bitew przejdzie 54 uczestników, po 18 w drużynie każdego trenera. Sześcioro uczestników z każdej drużyny zaśpiewa ponownie w Sing Off, a troje z nich przejdzie do Wielkiego Finału, gdzie rozpocznie się ostateczna muzyczna walka o statuetkę piątej edycji „The Voice Kids” i 50 tysięcy złotych.

Niezmiennie w roli prowadzących „The Voice Kids” widzowie zobaczą Idę Nowakowską i Tomasza Kammela. W fotelach trenerskich zasiądą Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron.

Każdy z nas ma po jednej wygranej więc w studiu naprawdę czuć, że każdy chciałby tę edycję wygrać – mówi Dawid Kwiatkowski.

Nie będę ukrywać, że jesteśmy tutaj jak jedna wielka rodzina. Natomiast piąta edycja to jest walka – ocenia Cleo.

Pierwszy odcinek otworzy trójka finalistów poprzednich edycji. Singiel „Lecę” zaśpiewają AniKa Dąbrowska, Sara James i Marcin Maciejczak. Nie zabraknie też zwyciężczyni pierwszego sezonu – Roksany Węgiel, która wykona swój przebój „Korona”.

Premiera piątej edycji „The Voice Kids” już 26 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.