Spakowane życie

Pierwsza polska produkcja BBC Studios od 8 maja w BBC Brit

mbog

W piątek, 8 maja na antenie BBC Brit odbędzie się premiera pierwszej polskiej produkcji BBC Studios. W serii „Spakowane życie” widzowie zobaczą ciężką pracę i nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych.

Program „Spakowane życie” śledzi ciężką pracę i czasem dość nietypowe wyzwania pięciu firm przeprowadzkowych, które pomagają klientom w całej Polsce w ich relokacjach. Niezależnie od tego czy chodzi o transport cennego przedmiotu, czy pracę pod dużą presją czasu. Każde zlecenie to nie tylko fizyczne wyzwanie, ale również życiowe historie.

Ekipy firm z Sosnowca, Rybnika, Gdańska, Warszawy i Lublina na co dzień muszą nie tylko sprawnie lawirować między wąskimi klatkami schodowymi, futrynami i korytarzami, ale też odpowiednio reagować na rozemocjonowanych klientów. W tym wszystkim zachowując dystans i niezbędne do rozładowywania napięć poczucie humoru.

W serialu pojawi się podróż sentymentalna jednej z firm z klientem sprzed 20 lat, który zdecydował się powrócić do rodzinnego Gdańska po śmierci żony. Zlecenie jest szczególnie poruszające dla właściciela, który dobrze pamięta jak odmienna atmosfera towarzyszyła poprzedniemu spotkaniu. Widzowie zobaczą też przygotowania do jednej z imprez – finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Spakowane życie
„Spakowane życie” – fot. BBC Studios/Inbornmedia

Premiera programu „Spakowane życie” w piątek, 8 maja o godzinie 22:30 w BBC Brit.