„Pierwsza zmiana w formie od rana” z Robertem Burneiką w VOX FM

  • Radio
  • ZPR Media
Autor: mbog

Wiosną Robert Burneika zachęca słuchaczy Radia VOX FM do dbania o zdrowie i formę fizyczną. Akcja realizowana jest pod hasłem „Pierwsza zmiana w formie od rana”.

Robert Burneika pomoże słuchaczom Radia VOX FM zgubić kilka kilogramów, aby lepiej wyglądać i odzyskać kondycję po zimie. Zachęca on do ćwiczeń i zmiany złych nawyków żywieniowych. Codziennie usłyszeć można odcinki cyklu „Pierwsza zmiana w formie od rana”, w których Robert Burneika z przymrużeniem oka porusza różne aspekty, dotyczące zdrowego stylu życia.

Akcję promuje specjalny spot porannej audycji VOX FM – „Pierwsza zmiana”. Filmik można zobaczyć w social mediach, m.in. w portalu YouTube. Kampania została zrealizowana w strukturach spółki Time SA.

Robert Burneika to zawodnik MMA i kulturysta, znany także jako „Hardcorowy Koksu”. Jest współautorem i bohaterem filmów zachęcających do trenowania kulturystyki.

Logo VOX FM

Radio VOX FM

Ponadregionalna rozgłośnia nadającą w ponad dwudziestu miastach. Powstała w 2005 roku. Na antenie stacji prezentowana jest muzyka taneczna, w tym: disco, euro disco, italo disco, euro dance oraz disco polo. Linerem stacji jest hasło „w rytmie hitów”. Radio VOX FM gra w formacie disco od grudnia 2013 roku.