Piotr Koźmiński dołączy do redakcji WP SportoweFakty

  • Internet
  • WP
Autor: mbog

2 listopada do zespołu portalu WP SportoweFakty dołączy Piotr Koźmiński. Wzmocni dział piłkarski serwisu i będzie zaangażowany w projekty wideo wokół przyszłorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Piotr Koźmiński specjalizuje się w tematach piłkarskich. Pracował także przy skokach narciarskich i Formule 1. Pracę zaczynał w katowickim Sporcie, skąd w 2003 roku przeniósł się do Super Expressu.

Dziennikarz relacjonował największe turnieje piłkarskie, począwszy od Euro 2004. Od wielu lat jest też jedynym polskim korespondentem UEFA, obsługującym dla tej organizacji wszystkie mistrzowskie imprezy z udziałem Polaków. Współpracował z FIFA m.in. przy reprezentacji Polski na mundialu w Rosji.

Piotr Koźmiński to jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych w Polsce, z rozległymi kontaktami zarówno w kraju, jak i poza nim, z łatwością zdobywania newsów oraz docierania do bohaterów. Piotr to gwarancja rzetelności i najwyższej jakości dziennikarskiej. O jego angaż od lat starały się wszystkie sportowe media w tym kraju, dlatego tym bardziej cieszę się, że dołącza do naszej redakcji – mówi Paweł Kapusta, redaktor naczelny WP SportoweFakty.

Wirtualna Polska to gigant, również na medialnym rynku sportowym, a praca dla najlepszych i z największymi jest dokładnie tym, na czym mi zależy. Ogromną rolę w kwestii transferu odegrał Paweł Kapusta, którego bardzo cenię, nie tylko za treści sportowe, ale również za znakomite książki. Znam również wiele innych osób z WP SportoweFakty, co także ułatwiło mi podjęcie decyzji – mówi Piotr Koźmiński.

WP SportoweFakty jest internetowym serwisem sportowym Wirtualnej Polski. Codziennie prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata, relacje, komentarze i wywiady.