Piotr Żyła i rodzina Kwiatkowskiego w Wielkanoc w RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

W wielkanocnej ramówce RMF FM nie zabraknie gwiazd, a wśród nich Piotr Żyła i Dawid Kwiatkowski. Znajomi i przyjaciele wspominać będą Aleksandra Dobę, a w lany poniedziałek Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski zaproszą do „Wyższej Szkoły Podrywu”.

W Wielki Piątek po godzinie 20:00 Daniel Dyk i Kamil Barnowski spotkają się na szczerą rozmowę z Igorem Sypniewskim i Dawidem Janczykiem. Prowadzący porozmawiają z piłkarzami o ciemnej stronie świata wielkiego sportu w audycji „Wyautowani – witajcie po mrocznej stronie kariery!”.

W Wielką Sobotę od samego rana Piotr Żyła, znany ze swojego wyjątkowego poczucia humoru, będzie rozśmieszać słuchaczy w audycji „Mistrzowskie suchary Piotra Żyły”. Tego dnia po godzinie 16:00 o legendarnym Aleksandrze Dobie opowiedzą znajomi i przyjaciele w programie „Po prostu Olo”. Zaprasza Krzysztof Urbaniak.

Wielkanoc na antenie radia RMF FM będzie dniem debiutu. O godzinie 16:00 w roli prowadzącego swój pierwszy autorski program wystąpi Dawid Kwiatkowski. W audycji „Tu Kwiatkowski” słuchacze poznają rodzinę i przyjaciół wokalisty.

W wielkanocny poniedziałek po godzinie 7:00 Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski, najgorsi instruktorzy podrywu otworzą „Wyższą Szkołę Podrywu”. Jak informuje nadawca, w programie słuchacze nie znajdą pożytecznych rad czy skutecznych chwytów, ale na pewną będą świetnie się bawić.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.