Plany Wirtualnej Polski na igrzyska w Pekinie

  • Internet
  • WP
Autor: rafs

Wirtualna Polska jest partnerem medialnym Polskiej Kadry Olimpijskiej w nadchodzących XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Podczas ich trwania serwis WP SportoweFakty będzie emitował program „Prosto z Igrzysk”, a wysłannik redakcji zrelacjonuje wydarzenia prosto z Pekinu.

Redakcja sportowego serwisu Wirtualnej Polski po raz kolejny zrelacjonuje ważne wydarzenie. Bezpośrednio z Pekinu relacje przesyłać będzie specjalny wysłannik, Dawid Góra. Serwis WP SportoweFakty przygotował dla użytkowników program na żywo poświęcony wydarzeniu – „Prosto z Igrzysk”. Poprowadzi go Marcin Musiał. Pierwsze wydanie zostanie pokazane 6 lutego po zakończeniu konkursu skoków. Na czas trwania Igrzysk na Stronie Głównej WP pojawi się boks wydarzeniowy oraz specjalnie dedykowana sekcja.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie są dla naszej redakcji jednym z najważniejszych momentów 2022 roku.
Z tej okazji szykujemy szeroką ekspozycję na Stronie Głównej WP w dedykowanych sekcjach. Przy obsłudze bieżących wydarzeń działać będzie kilkudziesięcioosobowy zespół, a codzienny program wideo poprowadzi Marcin Musiał. Naszym specjalnym wysłannikiem do Pekinu jest z kolei wicenaczelny WP SportoweFakty Dawid Góra. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i zapraszamy do kibicowania razem z WP
mówi Paweł Kapusta, redaktor naczelny WP SportoweFakty, zastępca redaktora naczelnego Wirtualnej Polski.

Wirtualna Polska w ubiegłym roku podpisała umowę z Polskim Komitetem Olimpijskim. Objęła ona współpracę podczas zeszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio i nadchodzących Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Wirtualna Polska ma prawo do tytułu Partnera PKOl i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz prawo do wizerunku zawodników w stroju Reprezentacji Olimpijskiej.