Drugi sezon „Pod powierzchnią” w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

22 października, we wtorek telewizja TVN rozpocznie emisję drugiego sezonu „Pod powierzchnią”. Widzowie dowiedzą się, jak dalej potoczyły się losy Bartka i Marty, a także, co stało się z Olą.

Marta, po dramatycznym incydencie podczas szkolnego balu, trafia do szpitala. Wyznanie Oli zmusza ją do podjęcia decyzji o rozstaniu z Bartkiem. Ich małżeństwo od dawna przeżywało kryzys, jednak wiadomość o romansie męża z uczennicą nie pozostawiła żadnych złudzeń co do rozpadu ich związku. Równocześnie Gajewska postanawia rozprawić się z przeszłością i pogodzić z utratą synka.

Drugi sezon Pod powierzchnią będzie jeszcze bardziej wciągającą i intrygującą historią ludzkich relacji a bohaterowie zmuszeni będą rozliczyć się ze swoją przeszłością. Do czego zdolna jest zdesperowana matka, która walczy o odzyskanie syna? Czy pod powierzchnią kolejnych kłamstw bohaterowie odkryją prawdę o wydarzeniach sprzed lat, które w nieodwracalny sposób wpłynęły na ich życie? Jeśli widzowie myślą, że finał pierwszego sezonu przyniósł jednoznaczne rozwiązanie zagadki zaginięcia dziecka Marty to… czeka ich niespodzianka. Prawda jest bowiem inna niż może się wydawać – poinformowała Karolina Izert, producentka serialu.

„Pod powierzchnią” jest autorskim serialem telewizji TVN. W obsadzie produkcji znaleźli się m.in.: Magdalena Boczarska , Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maria Kowalska i Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. Reżyserami drugiej serii są Borys Lankosz i Bartosz Konopka. Główną scenarzystką serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, autorem zdjęć Bogumił Godfrejów, a producentką Karolina Izert.

Serial przedpremierowo jest w całości dostępny w serwisie Player.pl. Nadawca udostępniał odcinki użytkownikom portalu od 17 czerwca.

Serial „Pod powierzchnią” będzie można oglądać we wtorki o godzinie 21:30 w telewizji TVN. Drugi sezon liczy siedem odcinków.