Pogodni przez całe życie

„Pogodni przez całe życie” – nowy konkurs w Radiu Pogoda

mbog

2 listopada pod hasłem „Pogodni przez całe życie” rozpocznie się nowa kampania reklamowa Radia Pogoda. Tego samego dnia ruszy konkurs antenowy o tej samej nazwie.

Zadaniem uczestników będzie ułożenie ze słów podawanych na antenie hasła świadczącego o tym, że są pogodni. Słowa do hasła będą podawane przez cały dzień, a rozwiązanie pojawi się po godzinie 16:00 w programie „Pogodne Popołudnie w Radiu Pogoda”. Na zwycięzców zabawy czekają gadżety Radia Pogoda. Konkurs potrwa do 27 listopada.

Jednocześnie w poniedziałek ruszą nowe działania reklamowe Radia Pogoda z hasłem „Pogodni przez całe życie”. Na kreacjach znalazły się zdjęcia słuchaczy stacji, którzy zgłosili się w poprzedniej edycji akcji, która odbyła się we wrześniu i październiku. Spośród nadesłanych zgłoszeń, zawierających zdjęcia aktualne i sprzed lat – dowodzących pogody ducha odbiorców niezależnie od wieku, redakcja wybrała 5 najciekawszych zestawów.

Pogodni przez całe życie
fot. Agora

Reklamy rozgłośni będzie można zobaczyć w prasie, internecie oraz na nośnikach AMS w wybranych miastach nadawania Radia Pogoda. Przygotowane grafiki pojawią się również na stronie internetowej oraz profilach społecznościowych rozgłośni. Kampanię przygotował zespół marketingu Grupy Radiowej Agory.

Logo Radio Pogoda

Radio Pogoda

Stacja radiowa nadająca od 2015 roku. Rozgłośnia jest dostępna z nadajników naziemnych w kilku miastach, a także w internecie i w aplikacji mobilnej. Na antenie radia można słuchać "najpiękniejsze melodie" z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70. Grupą docelową rozgłośni są ludzie w wieku 50 lat i więcej.