„Pokemon Sun & Moon” – 20. sezon anime od marca w Disney XD

  • Telewizja
  • Tylko u nas
Autor: mnie

5 marca o 15:00 Disney XD rozpocznie emisję 20. sezonu anime „Pokemon” – ustalił portal omediach.info. W nowej serii, która nosił podtytuł „Sun & Moon”, Ash Ketchum rozpocznie naukę w szkole dla trenerów Pokemonów.

Ash pozna nowych przyjaciół. Będą to: Lillie, Mallow, Lana, Sofokles i Kiawe. Akcja tej serii anime będzie toczyła się w regionie Alola. W „Pokemon. Sun & Moon” nie zabraknie Zespołu R, a gościnnie pojawią się też Misty i Brock, którzy powrócą do anime po wielu sezonach przerwy. Seria „Sun & Moon” wprowadza zmieniony wygląd postaci serialu.

Emisja „Pokemon Sun & Moon” ruszy 5 marca. Anime będzie można oglądać premierowo od poniedziałku do piątku o 15:00, z powtórkami o 19:45 i 07:45 oraz w niedziele od 12:00. W marcu Disney XD pokaże 10 premierowych odcinków serialu.

Dodatkowo 4 marca o 12:00 Disney XD wyemituje dziewiętnasty film z serii „Pokemon” pt.  „Pokemon: Volcanion i mechaniczny zachwyt”. Będzie to telewizyjna premiera tej produkcji w Polsce. Film jest już dostępny z polskim dubbingiem dla widzów Netflixa.