Grupa Polsat Plus Arena Gdynia

Polsat i Plus partnerami tytularnymi hali w Gdyni

mab

Grupa Polsat Plus podpisała umowę z miastem Gdynia. W jej wyniku trójmiejska hala nazywać się będzie Polsat Plus Arena Gdynia.

Na arenie hali mieszczą się boiska turniejowe do koszykówki, piłki ręcznej i siatkówki. Ponadto organizowane są tam imprezy, takie jak koncerty, widowiska, wystawy i targi. W hali zastosowano wiele rozwiązań ograniczających zużycie energii. Obiekt i otaczający go teren są w całości dostępne dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Gdynią i Prezydentem Wojciechem Szczurkiem, który jest ojcem jej sukcesu. Gdynia to fantastyczne miasto. W najnowszym rankingu została uznana za miasto o najwyższym poziomie szczęścia mieszkańców. Jesteśmy pod niesamowitym wrażeniem tego, jak Gdynia rozwija się i jakim jest doskonałym miejscem zarówno do pracy, jak i życia. I to nas łączy – my też jako Grupa Polsat Plus zapewniamy usługi, które mają na co dzień ułatwiać życie, czynić je prostszym i przyjemniejszym, czyli po prostu szczęśliwszym – powiedział Zygmunt Solorz, założyciel i właściciel Grupy Polsat Plus.

Umowa pomiędzy Gdynią i Grupą Polsat Plus została zawarta na 4 lata. W ramach niej w każdym roku Grupa Polsat Plus będzie mogła zorganizować wiele wydarzeń. Całkowita wartość umowy za ten okres to niemal 10 milionów złotych.

Polsat Plus Arena Gdynia jest halą wielofunkcyjną, w której można organizować zarówno imprezy sportowe, jak i koncerty, wystawy czy inne wydarzenia. Na pewno będziemy chcieli wykorzystać potencjał hali, mamy już kilka pomysłów, w tym między innymi dla młodych ludzi – chcielibyśmy, aby działo się w niej jak najwięcej. To jest piękny obiekt, umiejscowiony na terenach zielonych, w kompleksie sportowym. Rozrywka, sport, muzyka i dbanie o czyste powietrze – to wszystko jest spójne z tym, co robimy jako Grupa Polsat Plus i w Stowarzyszeniu Program Czysta Polska – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

W hali obok imprez sportowych odbywa się rokrocznie około 100 wydarzeń.