Polsat News podsumuje dzień w „Raporcie Dnia”. Marta Budzyńska twarzą programu

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mtom

Marta Budzyńska pracuje dla Polsat News nad nowym programem podsumowującym dzień. Audycja będzie emitowana w wieczornym paśmie Polsat News.

Jak donosi tvpolsat.info, nowy program będzie przeglądem wydarzeń zarówno krajowych jak i zagranicznych. Audycja „Raport dnia” według nieoficjalnych informacji tej redakcji zastąpi magazyn reporterów „Raport” nadawany od listopada 2020 roku. Marta Budzyńska wcześniej prowadziła poranne pasmo Polsat News. Z widzami pożegnała się pod koniec stycznia br. Zastąpiła ją Małgorzata Świtała, która prowadzi program z Piotrem Jędrzejkiem.

Budzyńska związana jest z kanałem informacyjnym Polsatu od maja 2017 roku. Początkowo jako reporterka, a później jako prezenterka m.in. „W rytmie dnia” oraz magazynu „Raport”. Przez 10 lat była reporterką „Panoramy TVP2”, gdzie zajmowała się tematami ekonomiczno-gospodarczymi. Na antenie TVP Info prowadziła również programy informacyjne i ekonomiczne. Wcześniej była związana z Programem I Polskiego Radia. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.