Audycje poradnicze latem w Radiu Złote Przeboje

  • Radio
  • Agora
Autor: mab

W wakacje Radio Złote Przeboje gra pod hasłem: Radio Złote Przeboje. Dobre na lato, dobre na wszystko. Pojawią się letnie audycje, w których nie będzie brakować materiałów poradnikowych.

W tygodniu po godzinie 11:00 stacja zaprasza na „Wakacyjne dobrze wiedzieć”, czyli porcję praktycznych porad – od sprawdzonych sposobów na upały, przez sugestie dotyczące przygotowań do podróży, po wskazówki jak zaradzić poparzeniom słonecznym.

Ponadto w każdą środę od 10:00 do 15:00 pojawią się „Sprawdzone środy”, a w nich tematy wakacyjne i nie tylko – od kleszczy, przez praktyczne stroje na lato, aż po temat kredytu 2% na pierwsze mieszkanie.

Powraca Lato jak marzenie

W okresie letnim poranne pasmo „Złote Przeboje na dzień dobry” rozpoczyna się o 6:00 i trwa do 10:00. W programie m.in. wakacyjna pozycja „Prognozuje się w Radiu Złote Przeboje”, a w niej prognozy pogody dla popularnych polskich i zagranicznych kurortów, ale też informacje o temperaturze wody w Bałtyku czy sile wiatru na Warmii i Mazurach.

3 lipca wystartuje „Lato jak marzenie” Marzeny Rogalskiej, w którym prowadząca z przymrużeniem oka doradzi, co zrobić, by spędzić udany urlop. Swoje wakacyjne dylematy i problemy słuchacze mogą zgłaszać poprzez stronę zloteprzeboje.pl.

W piątki na antenie Radia Złote Przeboje zagości wakacyjna odsłona listy przebojów, czyli „Słoneczna Złota 20” (19-21). Z kolei w soboty powraca sprawdzona, taneczna pozycja. Od 19:00 na antenie „Dobra impreza”.