Portal WP z serialem komediowym „Pod włos”

  • Internet
  • WP
Autor: mnie

WP przygotowuje serial komediowy „Pod włos”. Będzie to sześcioodcinkowa komediowa produkcja, której akcja toczy się w salonie fryzjerskim. Premierę zaplanowano na 7 listopada na stronie głównej WP, serwisach tematycznych i kanałach social media. Emisja kolejnych odcinków ma odbywać się w każdą środę.

Każdy odcinek to inna historia fryzjera Adriana i jego stałej klientki Moniki. W tych rolach występują Rafał Mohr oraz Katarzyna Kwiatkowska. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Michał Hawliczek i Michał Adaszewski. Za koncepcję merytoryczną, nadzór produkcji oraz strategię reklamową serialu odpowiada WP brand studio. Dom mediowy Dentsu Aegis Network zajmuje się planowaniem i zakupem mediów. Producentem wykonawczym serialu „Pod włos” jest Agencja TVN. Projekt realizowany jest na zamówienie Polpharma dla marki Biotebal.

Wraz z premierą serialu Wirtualna Polska przygotuje również sekcję specjalną, w której znajdą się artykuły i ciekawostki nt. pielęgnacji włosów. Treści przygotuje redakcja WP wspólnie z partnerem. Poza artykułami znajdą się w niej także wszystkie odcinki serialu.

WP brand studio to wewnętrzna agencja content marketingowa Wirtualnej Polski. Wspiera marketerów w realizacji ich strategii komunikacji, w oparciu o content marketing, reklamę natywną oraz influencer marketing. Specjalizuje się w rozwiązaniach bazujących na unikatowych treściach i formatach reklamowych.