Powraca „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”. Andrzej Stankiewicz z Onetu gospodarzem

  • Internet
  • Radio
  • Eurozet
  • Onet
Autor: mbog

Po blisko pięciu latach na antenę Radia ZET powraca w nowej odsłonie niedzielny program publicystyczny „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET”. Jego gospodarzem będzie Andrzej Stankiewicz.

W audycji „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” pojawią się najważniejsze tematy mijającego tygodnia, komentarze, opinie i dyskusje. Andrzej Stankiewicz i jego goście będą podsumowywać wydarzenia społeczno-polityczne ostatnich dni. Dziennikarz będzie prowadził program w Radiu ZET, pozostając jednocześnie publicystą i zastępcą redaktora naczelnego Onetu. Audycja „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” będzie emitowana w każdą niedzielę po 9:00 i potrwa godzinę, bez przerw reklamowych.

Bardzo się cieszę, że jeden z czołowych polskich publicystów, jakim, bez wątpienia, jest Andrzej Stankiewicz, dołączy do prowadzących programy w Radiu ZET. W czasach pandemii i wywołanego nią światowego kryzysu, pojawiających się fake newsów oraz gorących społeczno-politycznych sporów w naszym kraju rolą mediów jest rzetelne informowanie i przedstawianie różnych punktów widzenia. Zmiany, które nastąpiły w ostatnim roku, poszukiwanie wiarygodnych informacji przez słuchaczy skłoniły nas do poszerzenia publicystycznej oferty Radia ZET – mówi Michał Celeda, redaktor naczelny Radia ZET.

To dla mnie to ogromny zaszczyt poprowadzić program, tradycją sięgający czasów założyciela Radia Zet, Andrzeja Woyciechowskiego – deklaruje Andrzej StankiewiczRazem ze znakomitymi zespołami Radia ZET i Onetu, postaramy się uczynić niedzielne poranki polityczne znów wielkimi.

Audycja powstaje we współpracy z Onetem. Będzie ją można zobaczyć na żywo na głównej stronie portalu Onet.pl, na profilu Onetu na Facebooku, a także na Radiozet.pl oraz profilu Radia ZET na Facebooku.

„7. Dzień Tygodnia” był emitowany w Radiu ZET w latach 2001-2016. Został zastąpiony programem „Śniadanie w Radiu ZET” (2016-2017), który powstawał we współpracy z telewizją Polsat News.