Wideo

Premierowe filmy animowane w Telewizji 2×2

  • Telewizja
Autor: mbog

W lutowe soboty o godzinie 21:00 Telewizja 2×2 pokaże filmy animowane. Zostanie zaprezentowana ubiegłoroczna animacja „Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć”. Ponadto na widzów czekają premiery trzech, dotychczas niepokazywanych w Polsce filmów anime.

Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć

2 lutego Telewizja 2×2 pokaże film animowany oparty na serialu „Miłość, gimbaza i kosmiczna faza”. W trakcie przerwy wiosennej uczniowie ostatniej klasy liceum szykują się do egzaminów na studia. Jednak Yuuta Togashi ma jeszcze inne problemy. Związek jego i Rikki Takanashi utknął w martwym punkcie. Ponadto starsza siostra Rikki dostała pracę we Włoszech i planuje tam zabrać całą rodzinę. Młodzi postanawiają uciec z domu, ruszają w podróż przez całą Japonię.

Miłość, gimbaza i kosmiczna faza
„Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć” – fot. Telewizja 2×2

Premierowo „Miłość, gimbaza i kosmiczna faza! Za mną leć” pojawi się w sobotę 2 lutego o godzinie 21:00. Powtórka następnego dnia o godzinie 14:00.

Miłosna opowieść Tamako

W drugą sobotę lutego widzowie zobaczą japoński film z 2014 roku. W trakcie powrotu do domu ze szkoły, Tamako i Midori wraz ze swoimi przyjaciółmi rozmawiają o swojej przyszłości po ukończeniu szkoły. Tamako jest spokojna, ponieważ zamierza przejąć rodzinny interes. W międzyczasie jej sąsiad, Mochizo, mieszkający po drugiej stronie ulicy podejmuje przełomową decyzję. Wraz z upływem czasu, pomiędzy Tamako i Mochizo zaczyna się rodzić uczucie.

Miłosna opowieść Tamako
„Miłosna opowieść Tamako” – fot. Telewizja 2×2

Film animowany „Miłosna opowieść Tamako” pojawi się 9 lutego o godzinie 21:00. Powtórka 10 lutego o 14:00.

Poza granicami: Będę tu – przeszłość

Natomiast 16 lutego zostanie zaprezentowany film oparty na anime „Beyond the Boundary”. Akihito wydaje się być zwyczajnym człowiekiem. Jednak okazuje się, że jest w połowie yomu – istotą, która posiada zdolność uzdrawiania. Pewnego razu widzi młodą dziewczynę gotową skoczyć ze szkolnego dachu – Mirai. Akihito decyduje się ją uratować. Wkrótce dochodzi do innych niepokojących zdarzeń.

Poza granicami
„Poza granicami” – fot. Telewizja 2×2

Premierowo film animowany „Poza granicami: Będę tu – przeszłość” pojawi się w sobotę 16 lutego o godzinie 21:00. Powtórka następnego dnia o godzinie 14:00.

Poza granicami: Będę tu – przyszłość

W następnym tygodniu pojawi się kolejna część filmu z cyklu „Poza granicami”. Dla Akihito Kanbary i Mirai Kuriyamy walka jest już skończona, dzięki czemu mogą wrócić do swojego normalnego życia. Tak przynajmniej im się wydaje. Po cudownym ocaleniu Mirai utraciła wszystkie swoje wspomnienia. Akihito, który obecnie jest uczniem liceum, stara się unikać Mirai. Nieświadoma jego uczuć dziewczyna próbuje się do niego zbliżyć.

Poza granicami
„Poza granicami” – fot. Telewizja 2×2

Film animowany „Poza granicami: Będę tu – przyszłość” pojawi się 23 lutego o godzinie 21:00. Powtórka 24 lutego o 14:00.

Telewizja 2×2 nadaje od 1 września 2016 roku. Stacja prezentuje seriale animowane z całego świata – nowości, jak i również kultowe seriale, które podbiły serca widzów. Grupą docelową kanału są starsze dzieci, młodzież i młodzi dorośli – fani animacji i gier.