Premierowe odcinki serii „Młodzi Tytani: Akcja” od listopada na Cartoon Network

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Cartoon Network zaprasza na premierę 7. sezonu serialu, w tym pełnometrażowego filmu „Młodzi Tytani kontra Młodzi Tytani”. Nie zabraknie też weekendowych maratonów z nastoletnimi superbohaterami. Gościnnie pojawi się więcej znanych postaci, jak DC Super Hero Girls.

Premiera pierwszego odcinka „Młodzi Tytani” odbyła się prawie 20 lat temu. Przez ten czas odważne nastolatki zdążyły na stałe zagościć w domach widzów. A przygód było jeszcze więcej, kiedy do animowanego świata wkroczyli „Młodzi Tytani: Akcja!” w nowej odsłonie serialu. Teraz obydwie grupy spotkają się w premierowym, pełnometrażowym filmie. Starsi Tytani przez przypadek spotkają swoich młodszych imienników. Początkowo obydwie grupy nie będą pałać do siebie sympatią, ale muszą zapomnieć o niesnaskach, by pokonać wspólnych wrogów.

Nowy sezon „Młodzi Tytani: Akcja!” i maraton serialu w listopadzie

W listopadzie rozpocznie się emisja 7. sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!”. W nowych odcinkach także pojawi się wielu gości. Już w pierwszym z nich Raven, Gwiazdka, Cyborg, Bestia i Robin zmierzą się z Ligą Sprawiedliwych. Dorośli herosi zorganizują turniej tańca. Tytani muszą dać z siebie wszystko, by pokonać takie postaci jak Aquaman czy legendarny Batman. W kolejnych odcinkach polecą też w kosmos razem z DC Super Hero Girls. Emisja od poniedziałku, 1 listopada codziennie o godzinie 13:00.

Cartoon Network zaprasza też na weekendowe maratony z bohaterami serialu: „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!”. Każdy sobotni i niedzielny poranek mali widzowie mogą powitać wraz z pełnymi energii postaciami kreskówki. To właśnie w ramach maratonu odbędzie się premiera filmu, a także emisja odcinków z poprzednich sezonów serialu. Emisja w soboty i niedziele od godziny 8:50. Emisja filmu pełnometrażowego w sobotę, 13 listopada o godzinie 8:50.