Premierowy koncert Barbary Wrońskiej w niedzielę na antenie Trójki

  • Radio
  • Polskie Radio
Autor: redakcja

W najbliższą niedzielę 11 lutego w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi Barbara Wrońska. Podczas koncertu w Trójce wokalistka, autorka m.in. przeboju „Nie czekaj”, zaprezentuje po raz pierwszy swoje premierowe piosenki z debiutanckiego solowego krążka, który ukaże się już w najbliższy piątek 9 lutego.

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Współtwórczyni zespołu Pustki oraz połowa siostrzanego duetu Ballady i Romanse (wraz z Zuzanną Wrońską). Jednak po latach pracy zespołowej Barbara Wrońska postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał.

Kilka tygodni temu premierę miał jej pierwszy singiel „Nie czekaj” – promujący całą płytę. Jak mówi o niej sama wokalistka jest bardzo szczerą i osobistą wypowiedzią artystyczną. Ten przebojowy, nawiązujący brzmieniem do muzyki z lat 60. utwór przybliża klimat, jaki znajdziemy na pierwszym solowym albumie Barbary Wrońskiej – ukazującym się 9 lutego „Domu z ognia”. A wspomniany singiel promocyjny od kilkunastu tygodni znajduje się w podstawowym zestawieniu „Listy Przebojów Programu 3”.

Ten utwór oraz inne autorskie kompozycje z debiutanckiego solowego krążka Barbara Wrońska wykona po raz pierwszy „na żywo” w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Trójce, która jest patronem medialnym „Domu z ognia”.

Początek koncertu oraz transmisja na antenie Trójki w niedzielę 11 lutego od godz. 19.05.