Produkcje Da Vinci w ofercie CDA Premium

  • Telewizja
Autor: mbog

Da Vinci rozszerza dystrybucję swojej oferty treści premium o kolejną platformę. Programy telewizyjne w języku polskim, obejmujące tematy z dziedziny nauki, technologii, przyrody i biologii, są dostępne w CDA Premium.

Udostępniono programy z myślą o ciekawych świata umysłach i głodnych wiedzy. Dzięki takim programom jak: „Nauka na maksa” z wybuchowymi eksperymentami, „Operacja auć!”, edukującym o ludzkim ciele, czy też „Matilda i rodzinka Ramsayów”, w którym córka słynnego szefa kuchni uczy swoich ulubionych przepisów, dzieci mogą dobrze się bawić i jednocześnie uczyć.

W ofercie platformy dostępne są również programy: „Zróbże to dobrze”, „Daj mi moc!”, „Kuchmistrzostwo”, „Siyaya. Droga przez Afrykę”. Wkrótce zostaną także dodane: „Kiedy dorosnę”, „Bajki z domku na drzewie”, „Domowa nauka”, „Siesta Z”, „Naukowe przygody Śmieszaczków”, „Łebska ekipa”, „A to wiesz?”, „Co powiecie na wynalazek?” oraz „Projekt eksploracja: bajeczna planeta”.

Da Vinci nieustająco poszerza dostęp do swoich treści – poza kanałem TV i aplikacją Da Vinci Kids na telefon, tablet i smart TV, Da Vinci dba o to, by najlepsze programy edukacyjne dostępne były u partnerów, takich jak CDA Premium, umożliwiając większej liczbie rodzin dostęp do wysokiej jakości, starannie dobranych treści edukacyjno-rozrywkowych – informuje nadawca w komunikacie.

CDA Premium to platforma streamingowa udostępniająca filmy i seriale dostarczone przez oficjalnych, zweryfikowanych dystrybutorów filmowych. Usługę można wypróbować przez 14 dni za darmo. Po okresie bezpłatnym cena pakietu to 19,90 złotych za miesiąc.