Program „Daj się odmienić” wkrótce w Telewizji WP

  • Telewizja
Autor: mbog

W lutym 2021 roku Telewizja WP pokaże kolejną własną produkcję. W programie „Daj się odmienić” sztab ekspertów od stylizacji, makijażu, włosów i zabiegów estetycznych przeprowadzi metamorfozę osoby, którą jej bliski zgłosił do programu.

Specjaliści od wizerunku zabiorą uczestników nie tylko do kolorowego świata kosmetyków i stylizacji, ale także zainspirują ich do tego, aby nie bali się eksperymentować, próbować nowych rzeczy i czasem zaszaleć. Pokażą, że warto jest przejrzeć się w oczach bliskiej osoby i odważyć na zmianę, która poza innym kolorem włosów czy krojem sukienki, może przynieść akceptację swoich kompleksów, pewność siebie i radość z życia.

„Daj się odmienić” poprowadzi Jarosław Juźwin, ekspert branży beauty, makijażysta, stylista fryzur i projektant. Współpracował m.in. z Joanną Krupą, Beatą Kozidrak i Margaret. Odpowiadał za makijaż i wizerunek podczas największych imprez branży modowej w Polsce. Metamorfozy będą przeprowadzać również specjaliści: stylistka – Sylwia Antoszkiewicz oraz fryzjer – Wojtek Zieliński. Program powstaje przy współpracy z kliniką Dr Dębski.

Daj się odmienić
fot. Wirtualna Polska

Premiera programu już w lutym 2021 roku. Łącznie powstanie dziesięć 40-minutowych odcinków, które będą emitowane w środy o godzinie 21:00. Formularz castingowy można znaleźć na stronie internetowej Telewizji WP.