Nowy program „Kanapowcy” wiosną na antenie TTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TTV pokaże program, w którym pięciu mężczyzn – pod opieką trenera – spróbuje zmienić swój styl życia. Produkcja jest oparta na duńskim formacie „Rigtige Maend – nu med damer” („Real men”).

Bohaterowie reality show „Kanapowcy” nie czują się komfortowo ze swoim ciałem. Wyjście na basen z dziećmi, czy rozebranie się przed partnerką stało się wręcz paraliżujące. To powoduje, że niezdrowy tryb życia jest również problemem ich bliskich. Kamery programu śledzić będą codzienność każdego z mężczyzn.

To nie będzie kolejny program o odchudzaniu i metamorfozach – informuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. – „Kanapowcy” to, młodzi mężczyźni ze Śląska i Zagłębia, którzy uwielbiają piwo, nienawidzą ćwiczeń i nie wstydzą się swoich nawyków. Odważyli się przed kamerami opowiedzieć o tym, co chcą zmienić w swoim życiu, bo dbanie o linię, nie jest już przecież domeną wyłącznie kobiet.

Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu na zmianę swoich nawyków będą mieli pięć miesięcy. Ile osiągną, zależy od nich samych. Udział w programie gwarantuje im wsparcie trenera, ścisłą dietę, ćwiczenia oraz opiekę lekarską. Uczestnicy mogą w każdym momencie się wycofać. Testem ich zmiany będzie udział w Runmageddonie, do którego trenować będą pod okiem profesjonalisty, Krzysztofa Ferenca.

Nowy program „Kanapowcy” będzie można oglądać w soboty o godzinie 22:00 w TTV, od 7 marca.