Program „Wyjdź za mnie” w czwartki w Polsacie. Zajmie miejsce serialu „Zdrady”

  • Polsat
Autor: mnie

Program „Wyjdź za mnie” będzie nadawany w Polsacie w czwartkowe wieczory. Reality-show zajmie miejsce serialu paradokumentalnego „Zdrady”.

„Wyjdź za mnie” zadebiutuje na antenie 22 marca. Program będzie można śledzić tuż po serialu „Przyjaciółki”, czyli około 22:15. Powtórki będą pokazywane w soboty o 12:00.

W „Wyjdź za mnie” sześć kobiet i sześciu mężczyzn wprowadzi się do Domu Zaręczyn, luksusowej posiadłości w Hiszpanii. Odcięci od świata zewnętrznego będą skupiać się na tym, aby dobrze poznać się nawzajem i być może zakochać. Ułatwią to wspólne wycieczki, spacery, kolacje i randki. Mieszkańcy Domu Zaręczyn będą też eliminować osoby, które nie mają szans na znalezienie miłości w programie. Na ich miejsce do rezydencji będą się wprowadzać nowi single i singielki. W finale każdego odcinka uczestnicy będą mieć szansę oświadczyć się wybranej przez siebie osobie i wziąć ślub kościelny lub cywilny w programie.

Dla Polsatu reality-show „Wyjdź za mnie” produkuje firma Jake Vision. „Wyjdź za mnie” będzie składać się z dziesięciu odcinków. Program powstaje na podstawie formatu „The Spouse House”, należącego do TLC.