Programy z portfolio TVN Warner Bros. Discovery za darmo na VOD.pl

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

14 lutego portfolio streamingowe Warner Bros. Discovery powiększyło się o kolejną usługę. Tego dnia grupa zainaugurowała nową platformę streamingową – VOD.pl.

W serwisie VOD.pl użytkownicy znajdą programy z biblioteki Warner Bros. Discovery oraz od innych lokalnych i międzynarodowych dostawców. W chwili startu platforma zaoferuje ponad 8000 godzin rozrywki. Wszystkie tytuły są dostępne za darmo. Strategicznym partnerem projektu jest Ringier Axel Springer Polska. Obie firmy mają blisko współpracować na płaszczyźnie promocyjnej oraz budowania zasięgu dla nowego serwisu z oferty Warner Bros. Discovery.

Cieszymy się z tej strategicznej współpracy, która łączy jakość i siłę dotarcia Onetu ze znakomitą ofertą wideo Warner Bros. Discovery. Ta współpraca da nowe życie serwisowi VOD.pl – mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska.

Co w ofercie?

W ofercie VOD.pl znajdą się treści z biblioteki TVN Warner Bros. Discovery. Pojawią się również produkcje m.in. Paramount Global, Red Bull TV czy też Grupa Kino Polska / SPI International. Za darmo można oglądać seriale „BrzydUla”, „Magda M.”, „Prawo Agaty”, „Diagnoza”, „Kasia i Tomek”, „19+”, „Królowe życia”, „Żony Miami”, „Kobieta na krańcu świata” oraz „Milionerzy”. Bez opłat dostępne są również trzy pierwsze części kinowego hitu „Listy do M.”. Z zagranicznych treści znalazły się produkcje, takie jak „Most nad Sundem” oraz „Upadek”.

Bezpłatny serwis VOD.pl od 14 lutego dołącza do rodziny serwisów streamingowych Warner Bros. Discovery w Polsce i uzupełnia płatną ofertę digitalową grupy, w skład której wchodzą już HBO Max i Player. Jestem niezwykle szczęśliwy, że w tak krótkim czasie udało nam się porozumieć z grupą RASP i wypracować model partnerstwa, w którym RASP wesprze nas w zbudowaniu największej platformy AVOD w Polsce. To początek znacznie szerszej współpracy z Onetem, jak również i z innymi partnerami, która zapewni nową jakość i skalę dla bezpłatnego legalnego dostępu do jakościowego kontentu dla użytkowników – komentuje Maciej Gozdowski, Vice President, szef serwisów streamingowych w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Platforma oferowana jest klientom w modelu AVOD (bez opłat). Przed oraz w trakcie programu mogą wyświetlać się reklamy.

Serwis VOD.pl daje możliwość dotarcia do jeszcze szerszej grupy użytkowników oraz idealnie uzupełnia ofertę reklamową premium reprezentowaną przez Playera. Dzięki tej platformie grupa Warner Bros. Discovery posiada najszerszą ofertę dla reklamodawców w Polsce. Marketerzy po raz pierwszy zyskują możliwość dotarcia do wszystkich użytkowników zainteresowanych treściami wideo i prowadzenia swoich kampanii znacznie szerzej i skuteczniej niż dotychczas – dodaje Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce.

W chwili startu nowa odsłona VOD.pl będzie dostępna z poziomu przeglądarki na komputerze, smartfonie i tablecie. Jak informuje Biuro Prasowe TVN Warner Bros. Discovery, w przyszłości usługa pojawi się również jako aplikacja na innych najbardziej popularnych platformach, w tym smart TV.