„Projekt Lady” od października w TVN7. „Stawiamy na formaty kierowane do młodszej widowni”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Jesienią TVN7 pokaże szósty sezon programu „Projekt Lady”. Poprzednie edycje tego reality show można było oglądać w telewizji TVN.

Progi eksperymentalnej szkoły przekroczy tym razem dwanaście dziewcząt. Jak informuje nadawca, tak niepokornych osobowości w „Projekcie Lady” jeszcze nie było. Mentorki musiały ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Pomogą w tym zaproszeni eksperci z różnych dziedzin.

Podczas metamorfoz uczestniczek styliści zmierzą się z prawdziwym wyzwaniem. Dotychczasowy wizerunek dziewcząt wymaga od nich wyjątkowo kreatywnego podejścia. Podczas pracy nad zmianą wyglądu, nie obejdzie się również bez licznych protestów i łez rozpaczy. Jedno jest pewne, zmiany będą spektakularne – informuje nadawca.

Każdy krok uczennic szkoły dla dam będą śledzić kamery. Mentorki po dokładnych obserwacjach, rozmowach i rozważeniu wszystkich za i przeciw, będą decydować o tym, które z dziewcząt w kolejnych tygodniach opuszczą pałac. Tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę. Podczas uroczystej gali widzowie dowiedzą się, która z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej za granicą.

„Projekt Lady” przeniesiony do Siódemki

„Projekt Lady” jest formatem obecnym na naszym rynku od czerwca 2016 roku. Reality show w poprzednich sezonach był emitowany na antenie TVN. Szósty sezon tym razem premierowo będzie można oglądać w TVN7.

Niezmiennie stawiamy na formaty kierowane do młodszej widowni. Wzmacniamy ramówkę mocną propozycją, która zdecydowanie pasuje do profilu Siódemki – jest to „Projekt Lady”. Sięgamy po program odważny, niepokorny i podkręcamy emocje. Ten sezon będzie wyjątkowy, kontrowersyjny z mocnym castingiem i śmiałą narracją, niejednokrotnie zaskoczymy fanów tego reality show. Dodam, że za sprawą naszych niepokornych uczestniczek mentorki będą mieć naprawdę dużo pracy – mówi Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektor programowa TVN7

Program bez zmian prowadzić będzie Małgorzata Rozenek-Majdan, a wspierać ją będą mentorki Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska. Uczestniczki zamieszkają w zabytkowym, XIX-wiecznym Pałacu w Ojrzanowie.

Premiera szóstego sezonu „Projekt Lady” w piątek, 8 października w TVN7.