„Prosto z Euro” w WP SportoweFakty. Marcin Gazda i Paweł Pawłowski gospodarzami

  • Internet
  • WP
Autor: mab

Redakcja WP SportoweFakty startuje z formatem – „Prosto z Euro”, który poprowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. W programie mają pojawić się analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale też kulisów całego turnieju.

Pierwsza emisja programu „Prosto z Euro” rozpocznie się już w piątek, 14 czerwca. Nie zabraknie w nim najświeższych wydarzeń prosto z Niemiec, które będą relacjonować dziennikarze Wirtualnej Polski – Dariusz Faron i Mateusz Skwierawski. Po meczach Polaków redakcja zaplanowała dodatkowy program, w którym eksperci podsumują i skomentują boiskowe poczynania biało-czerwonych.

W programie pojawią się też wyjątkowi goście: piłkarze – Adrian Mierzejski, Igor Lewczuk, Rafał Gikiewicz, Marek Jóźwiak, sędzia piłkarski – Michał Listkiewicz i dziennikarze – Michał Kołodziejczyk, Paweł Wilkowicz, Dariusz Tuzimek czy Piotr Koźmiński.

Mnogość ekspertów, punktów widzenia i wysoka temperatura rozmów to rzeczy, które mają wyróżnić program „Prosto z Euro” w WP SportoweFakty, dlatego zaprosiliśmy do współpracy wielu piłkarzy, sędziów oraz topowych dziennikarzy piłkarskich, a łączenia z naszymi wysłannikami w Niemczech mają zdynamizować rozmowy i być możliwie jak najbliżej wydarzeń największej imprezy piłkarskiej 2024 roku – zaznacza Dawid Góra, szef redakcji WP SportoweFakty.

Transmisja będzie dostępna na stronie głównej WP SportowychFaktów codziennie o godzinie 9:45, z pominięciem dni, w których nie odbywają się mecze.