Przetrwaj i wygraj

„Przetrwaj i wygraj” od kwietnia w Polsat Sport

mab

Polsat Sport pokaże serial survivalowy „Przetrwaj i wygraj”. Gospodarzem programu będzie ekspert i instruktor sztuki przetrwania Paweł „Szlendi” Szlendak.

„Przetrwaj i wygraj” to eksperyment, który ma na celu sprawdzenie czy współczesny człowiek jest w stanie spędzić 4 dni i noce w lesie. Uczestnicy będą mieli ograniczony dostęp do wody i jedzenia. Będą mogli korzystać jedynie ze swojej wiedzy oraz tego co oferuje natura.

W programie widzowie poznają sześciu uczestników, którzy pochodzą z różnych zakątków Polski. Każdy ma inny charakter, pasje i zainteresowania. Bohaterowie programu będą rywalizować w drużynach. Przed nimi m.in. zadania związane z próbą ognia, budowaniem obozowiska, zdobywaniem pożywienia, pozyskiwaniem wody oraz utrzymaniem ciepła przez całą noc. Za każde poprawnie wykonane zadanie otrzymują nagrodę pieniężną.

Uczestnicy przebywający cztery dni i noce w kaszubskim lesie pozbawieni są wszelkich dóbr cywilizacyjnych, a ich dostęp do wody oraz jedzenia jest ograniczony więc zdani są tylko na to co oferuje im natura. Ich zdaniem jest nie tylko przetrwanie, ale także wykonywanie specjalnych zadań, które są opłacane z puli 20 tysięcy złotych – mówi Paweł Szlendak „Szlendi”, prowadzący program.

Premiera programu w niedziele o godzinie 10:30 w Polsat Sport.