„Przez Atlantyk” od marca w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Sześć gwiazd wyruszyło niewielkim jachtem żaglowym w rejs przez Atlantyk. Ich przygody na oceanie będzie można oglądać od marca w telewizji TVN.

Formuła programu jest niezwykle prosta: na bezpiecznej, ale nie luksusowej łodzi, musi zmieścić się sześciu uczestników, dwóch kapitanów i czteroosobowa ekipa telewizyjna. Ludzie o różnych zawodach, doświadczeniach, przyzwyczajeniach i poglądach staną przed jednym, najważniejszym zadaniem – będą musieli przepłynąć Atlantyk.

W trakcie takiej wyprawy prozaiczne czynności mogą urastać do rozmiarów prawdziwego wyzwania i wywoływać konflikty. Oszczędzać trzeba wodę i prąd. Tuż obok nie ma łodzi asekurującej. W dramatycznych sytuacjach pomocy może udzielić najbliższa duża jednostka pływająca – informuje nadawca w komunikacie.

W podróż z Gran Canarii do Gwadelupy wyruszyli Renata Kaczoruk, Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Antoni Królikowski, Piotr Liroy-Marzec i Zygmunt Miłoszewski. Zdjęcia do programu rozpoczęły się w listopadzie 2021 roku. Program „Przez Atlantyk” oparty jest na fińskim formacie wyprodukowanym w 2017 roku przez firmę Rabbit Formats.

Emisja programu „Przez Atlantyk” w środy o godzinie 21:35 w TVN, od 2 marca.