Puchar Anglii w Eleven Sports na kolejne trzy sezony

  • Telewizja
Autor: rafs

Eleven Sports pokaże w trzech następnych sezonach Puchar Anglii w piłce nożnej The Emirates FA Cup.

Prestiżowe rozgrywki, w których udział bierze 737 klubów z całej Anglii są pokazywane od początku istnienia kanałów Eleven Sports. W tym roku w finale Manchester United zmierzy się z londyńską Chelsea. Transmisja z tego meczu 19 maja o godzinie 18:30.  Eleven Sports będzie pokazywać FA Cup do końca sezonu 2020/2021.

FA Cup stanowi ważny element naszego mocnego i zróżnicowanego portfolio praw. Dobra piłka nożna cieszy się ogromną popularnością wśród polskich kibiców, a Puchar Anglii oznacza dużo emocjonującego futbolu na najwyższym poziomie oraz doskonałe uzupełnienie oferty rozgrywek czołowych europejskich lig – mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach Eleven Sports przedłużyło prawa do emisji rozgrywek La Liga Santander, Serie A TIM. Prawa do tych rozgrywek przedłużyli przy współpracy z CANAL+. Eleven Sports nadaje w Polsce od 2015 roku. Od początku pokazuje rozgrywki najpopularniejszych lig europejskich. Stacje grupy koncentrują się również na innych dyscyplinach m.in. MMA, Formuła 1, żużel czy koszykówka.