Puls 2 pokaże drugi sezon „Dzielnicy strachu”

  • Telewizja
Autor: mtom

Telewizja Puls rozpoczęła zdjęcia do drugiego sezonu serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica strachu”. Serial pojawi się na antenie Puls 2 wiosną przyszłego roku. Drugi sezon będzie się składał z 40 odcinków.

Serial opowiada o losach mieszkańców fikcyjnej dzielnicy „Gorczak”, przysłowiowej niebezpiecznej dzielnicy, jaką można znaleźć w każdym mieście. W nowym sezonie nie zabraknie nowych wątków kryminalnych. Wśród nich m.in. sprawa seryjnego mordercy, zaginięcie żony pewnego terapeuty czy samobójcza próba nastolatki. Śledztwa, na okrytej złą sławą dzielnicy, poprowadzą znane już widzom osoby: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). Widzowie dowiedzą się jak zakończy się strzelanina między dzielnicowym Andrzejem Potocznym i Harasimiukiem (ostatni odcinek sezonu pierwszego). Poznamy również odpowiedź na pytanie: czy gangster Marcin „Hrabia” Potoczny (Filip Gurłacz) zdoła odzyskać wpływy na Gorczaku.

W rolach głównych znowu zobaczymy Andrzeja Młynarczyka, Agatę Załęcką, Filipa Gurłacza, Grażynę Strachotę, Maję Wachowską i Macieja Kosmalę, a także Lecha Dyblika i Bogdana Kalusa. Producentem wykonawczym jest ATM Grupa, a zdjęcia do serialu powstają we Wrocławiu.