Wideo

„Pytanie na Śniadanie” od soboty z nową oprawą i scenografią. TVP wzmacnia dział kreacji

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mtom

Od soboty, 10 listopada, „Pytanie na Śniadanie” wystartuje w nowej odsłonie. Nadawca zapowiada zmianę oprawy graficznej i nową scenografię. Za nową czołówkę odpowiedzialna będzie Agencja Kreacji Oprawy i Reklamy Telewizji Polskiej.

Prace nad nową scenografią trwały od sierpnia bieżącego roku. W tym czasie program śniadaniowy TVP2 był realizowany z ogrodu plenerowego TVP oraz z korytarza przed głównym studiem „PnŚ”.

fot. MBOG/TVP
fot. MBOG/TVP
fot. MBOG/TVP

fot. MBOG/TVP

Zależy nam na uatrakcyjnieniu i unowocześnieniu przekazu. „PnŚ” podbiło serca widzów, wygrywamy z konkurencją contentem i jakością programu. Teraz nadszedł czas na wyciągnięcie kolejnych asów z rękawa, a właśnie nimi jest nowa oprawa, która wpłynie na jakość ale także możliwości realizacyjne programu. Z pewnością uatrakcyjni ona audycje i przyciągnie kolejnych widzów. W tym wypadku nie możemy mówić, że „PnŚ” stara się naśladować konkurencję, to my wyznaczamy trendy, za którymi będą podążali inni – mówi dyrektor Agencji Kreacji Oprawy i Reklamy, Katarzyna Sroczyńska – Adamiak

Telewizja Polska zapowiada też, że w ostatnim czasie wzmocniła dział kreacji.  Do zespołu dołączyli: Paweł Górka – grafik, Agata Tyszka – grafik, Mariusz Pietrzak – grafik, Waldemar Kompała – fotograf, Tomasz Klimek – producent, Justyna Kozłowska Domagała – kierownik działu kreacji.

Obecna identyfikacja „Pytania na Śniadanie” zadebiutowała w październiku 2015 roku, a za jej realizację była odpowiedzialna agencja Platige Image. W ramach tych działań przygotowano nowe logo programu, grafikę ekranową i intro programu.