Niedźwiecki i Hanke promują autorską kawę Radia 357

  • Radio
Autor: mtom

Internetowe Radio 357 rozpoczęło sprzedaż swojej autorskiej kawy w internetowym sklepie „Box 357”. Produkt ten będzie dostępny tylko przez dwa tygodnie.

„Kawa 357” to mieszanka kawy ziarnistej zawierająca aromat orzecha laskowego i mlecznej czekolady. Produkt został wypalony pod okiem Krystiana Hanke i Marka Niedźwieckiego, którzy według zapewnień nadawcy „nadzorowali produkcję i degustowali efekty”. Składa się w 70% z arabiki i w 30% z robusty. Opakowanie o gramaturze 500 g sprzedawane jest w cenie 55 zł. Kawa została wyprodukowana w palarni KawePale.

fot. Radio 357

„Box 357” sklepem z gadżetami stacji

To kolejny gadżet stacji sprzedawany w sklepie Radia 357. W lipcu br. dostępny był limitowany kubek sygnowany logo i autorskim key visualem stacji. Limitowana, ręcznie numerowana seria dla patronów liczyła 2000 sztuk i wyprzedała się w pół godziny po rozpoczęciu sprzedaży. Dwa dni później umożliwiono zakup kubka dla osób nie będącymi patronami stacji. Jak zapowiada nadawca, wkrótce w sklepie pojawia się kolejne produkty znakowane logo Radia 357.

Logo Radio 357

Radio 357

Stacja założona przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki. Redakcję tworzy 70-osobowy zespół. Na antenie można usłyszeć audycje prowadzone m.in. przez Marka Niedźwieckiego, Piotra Kaczkowskiego, Kubę Strzyczkowskiego, Marcina Łukawskiego, Michała Olszańskiego i Patrycjusza Wyżgę. Radio 357 utrzymuje się z wpłat słuchaczy.