Podcasty Radia 357 trafiają do oferty Onet Audio

  • Internet
  • Radio
  • Radio 357
Autor: rafs

Radio 357 nawiązało współpracę z Onetem.

Od piątku, 10 marca w ofercie usługi Onet Audio pojawiło się ponad 80 odcinków podcastów od Radia 357. To między innymi odcinki takich audycji jak „Pionierzy medycyny”, „Prekursorzy”, „Korzenie i skrzydła”, „Szalony świat”, „W cztery oczy” , „Plac na rozdrożu” , „Radio Świat”, „Polska na kozetce” i Reportaże Radia 357”.

Radia 357 można słuchać na żywo w internecie. Ale przygotowujemy też wiele autorskich podcastów. Cieszę się, że w najbliższym czasie okazję do ich poznania będą mieli właśnie użytkownicy Onet Audio. Udostępnimy specjalnie wybranych 80 odcinków. Będzie można je łatwo rozpoznać dzięki okładkom z logo Radia 357 i posłuchać, co mamy do zaproponowania. Dodatkowo pojawimy się w piątki w Onet Rano, by podzielić się tym, co ważne w muzycznym świecie mówi Olga Mickiewicz z zarządu Radia 357, koordynująca ofertę programową.

Specjalny serwis w ramach „Onet Rano”

W ramach współpracy dziennikarze Radia 357 w każdy piątek w Onet Rano przygotują serwis informacyjny pt. „Przystanek Muzyka”. O wydarzeniach muzycznych, koncertach, premierach płytowych i ciekawostkach opowiedzą Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach, Marcin Łukawski, Aleksandra Budka i Marta Kula.

Chcemy, by Onet Audio była platformą łączącą najlepsze treści audio w Polsce – nasze hasło: „Posłuchaj najlepszego dziennikarstwa” zobowiązuje. Cieszymy się, że możemy współpracować z Radiem 357. Stale rozbudowujemy ofertę programową Onet Audio i umożliwiamy naszym słuchaczom dostęp do kolejnych interesujących treści. Jesteśmy przekonani, że nowa współpraca z Radiem 357 wzmacnia naszą pozycję wiodącej platformy audio w Polsce, a Radiu 357 pozwala na rozszerzenie dystrybucji najlepszych treści i dotarcie do nowych słuchaczymówi Sabina Lipska, dyrektor wideo i audio w Ringier Axel Springer Polska.

Ile kosztuje dostęp do Onet Audio?

Dostęp do usługi Onet Audio kosztuje razem z Onet Premium 19,90 zł miesięcznie, ale można obecnie kupić dostęp za 9,90 zł miesięcznie przez trzy miesiące. Można również kupić na rok za 99 złotych. Zakupu można dokonać, klikając tutaj.

Co to Radio 357?

Radio 357 to największe internetowe radio w Polsce. Powstało z inicjatywy zespołu znanego wcześniej z radiowej Trójki. Przygotowuje program na żywo dostępny bezpłatnie w aplikacji oraz autorską ofertę podcastów. Radio 357 nie emituje bloków reklamowych – finansuje je prawie 50 tysięcy słuchaczy. To największa społeczność tego typu na świecie. W Radiu 357 audycje tworzą m.in. Marek Niedźwiecki, Piotr Kaczkowski, Kuba Strzyczkowski, Marcin Łukawski, Michał Olszański i Piotr Stelmach. Radia 357 można słuchać na żywo za darmo, klikając w ten link, a następnie w player na górze strony.