Radio 357 wydłuża nadawanie. Startują cztery nowe audycje muzyczne

  • Radio
Autor: mbog

Od 22 lutego, od godziny 22:00 na antenie Radia 357 można słuchać autorskich audycji. W zależności od dnia tygodnia, późnym wieczorem ze słuchaczami stacji spotyka się Marta Kula, Łukasz Dunaj, Marta Malinowska lub Bartosz Schmidt.

Do tej pory w dni powszednie Radio 357 emitowało audycje do godziny 22:00. Później na antenie stacji nadawana była muzyka. Nowe audycje wypełnią pasmo wieczorne i tym samym wydłużą ramówkę do północy.

Zgodnie z zapowiedziami uruchamiamy kolejne audycje. Po dwóch nowych pasmach publicystycznych nadawanych o godz. 15:00 i 21:00 nadszedł czas na rozbudowanie oferty muzycznej. Uwzględniamy przy tym głosy i reakcje słuchaczy. Staramy się budować ciekawą propozycję, którą trudno znaleźć gdzie indziej – mówi Katarzyna Pruchnicka, kierująca rozwojem oferty programowej Radia 357.

W poniedziałki Marta Kula zaproponuje brzmienia z obszaru jazzu, muzyki klasycznej, rocka, poezji śpiewanej i muzyki świata. We wtorek Łukasz Dunaj zaprosi do świata cięższych brzmień – metal, hardcore, punk i „czarna” elektronika. W środę w wydłużonym do dwóch godzin formacie i o nowej porze zadebiutuje audycja Marty Malinowskiej poświęcona hip-hopowi. Gospodarzem czwartkowego wieczoru z muzyką elektroniczną będzie Bartosz Schmidt, czyli Baasch.

Po każdej osobie z tej niezwykłej „czwórki” możemy spodziewać się kapitalnych audycji. Liczę na to, że dla fanów tych brzmień to pasmo szybko stanie się pozycją obowiązkową – informuje Piotr Stelmach.

Nowe pasmo Radio 357
fot. Radio 357
Logo Radio 357

Radio 357

Stacja założona przez byłych dziennikarzy radiowej Trójki. Redakcję tworzy 70-osobowy zespół. Na antenie można usłyszeć audycje prowadzone m.in. przez Marka Niedźwieckiego, Piotra Kaczkowskiego, Kubę Strzyczkowskiego, Marcina Łukawskiego, Michała Olszańskiego i Patrycjusza Wyżgę. Radio 357 utrzymuje się z wpłat słuchaczy.