Radio Eska nadaje w Kraśniku

  • Radio
Autor: mbog

5 listopada w Kraśniku (woj. Lubelskie) na częstotliwości 92,8 FM ruszyła emisja Radia Eska. Jest to 41. stacja wchodząca w skład sieci radiowej Grupy ZPR.

Radio Eska jest największą siecią lokalnych rozgłośni radiowych w Polsce. Realizuje format CHR (Contemporary Hit Radio), na antenie prezentowane są najnowsze przeboje z kraju i ze świata. Eska to również osobowości antenowe oraz informacje z Polski, ze świata, a także z regionów. Stacja stawia na interakcję ze słuchaczami, nie tylko na antenie, ale także poprzez stronę internetową i kanały socialmediowe.

Radio Eska jest liderem pod względem słuchalności wśród młodzieży. Stacja ma też największy fanpage na Facebooku wśród wszystkich działających w Polsce mediów – profil stacji skupia 2 miliony fanów. Jest także najpopularniejszą stacją radiową na Instagramie.

Radio Eska należy do Grupy ZPR, m.in. wydawcy dziennika Super Express, a także nadawcy stacji VOX FM, Radio Wawa oraz telewizji Fokus TV i Nowa TV. Pod marką Eska działają: telewizja muzyczna Eska TV, portal muzyczno-rozrywkowy Eska.pl, platforma rozrywki eskaGO.pl, serwis informacyjny eskaINFO.pl, baza gier online eskagames.pl oraz serwis filmowy ESKAcinema.pl.