Radio Pogoda na lato

rafs

Urlop nad morzem, miejscy bohaterowie i wspomnienia beztroskich czasów – to przewodnie tematy wakacyjnej ramówki Radia Pogoda. Przez całe lato 2022 słuchacze stacji będą mogli wziąć udział nie tylko w konkursach, ale też w potańcówkach. Na antenie usłyszą dodatkowo rozmowy z gośćmi i fragmenty audiobooków.

Motywem przewodnim wakacji w Radiu Pogoda już po raz drugi jest piosenka Haliny Kunickiej „Lato, lato, lato czeka”, wybrana w specjalnym plebiscycie przez słuchaczy stacji. Od poniedziałku, 27 czerwca rozgłośnia nadaje program według wakacyjnej ramówki.

Dodatkowo, Radio Pogoda rozpoczęło wakacyjny czas specjalną „Potańcówką na początek lata”, organizowaną 24 czerwca w Krakowie z Krakowskim Forum Kultury. To także początek wakacyjnej współpracy stacji i KFK.

Powrót Turnieju Miast

Na czas wakacji po dwuletniej przerwie na antenę Radia Pogoda powróci Turniej Miast. Będzie to już trzecia edycja konkursu, w którym mieszkańcy miast nadawania Radia Pogoda powalczą o potańcówkę w swojej miejscowości. Turniej realizowany będzie na antenie w „Pogodnym Poranku Radia Pogoda”. O „Kultowych wakacjach z czasów PRL” opowie słuchaczom codziennie o 12:30 Zygmunt Chajzer.

Na antenę Radia Pogoda wróci też Fundusz Wczasów Pogodowych. Dzięki niemu w te wakacje stacja wyśle swoich słuchaczy wraz z osobami towarzyszącymi na urlop do Gdyni. Do zabawy tradycyjnie będzie można zgłaszać się poprzez stronę internetową, a finałów słuchać codziennie o 14:30.

W programie rozgłośni nie zabraknie też latem poleceń najciekawszych turystycznie miejsc – także tych nieoczywistych, które warto odwiedzić w Polsce. Audycja „Pocztówka z wakacji” pojawi się na antenie o 16:30.

Radio Pogoda w wakacje nie zrezygnuje również z audiobooków i przedstawiania słuchaczom wyjątkowych gości. Letnie wieczory w Radiu Pogoda zarezerwowane są dla „Wakacyjnej powieści”, wywiadów z gwiazdami i piątkowej „Potańcówki Radia Pogoda” z najpiękniejszymi melodiami na lato.

Ramówkę stacji wzbogacą treści publikowane na radiopogoda.pl oraz na profilu Radia Złote Przeboje na Facebooku.