Radio WAWA

Radio WAWA z koncesją na nadawanie w okolicach Konina

mbog

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozstrzygnęła postępowanie koncesyjne na nadawanie programu radiowego ze stacji nadawczej w Paprotni w województwie wielkopolskim.

Koncesję otrzymała spółka International Communication Sp. z o.o., nadawca Radia WAWA. Stacja „WAWA 106 FM” będzie nadawała program o charakterze uniwersalnym. Audycje o tematyce lokalnej będą stanowić nie mniej niż 10% tygodniowego czasu nadawania. Rozgłośnia będzie nadawać na częstotliwości 106,0 FM z mocą 0,2 kW.

Radio WAWA jest siecią rozgłośni lokalnych prezentujących wyłącznie polskie przeboje z lat 80., 90. oraz utwory współczesne. Nadaje w kilkunastu miastach, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Krakowie. Program stacji adresowany jest do osób w wieku od 25 do 44 lat. Rozgłośnia kilkukrotnie zmieniała format muzyczny, początkowo na antenie Radia WAWA prezentowano rockowe piosenki (classic rock).

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Radio WAWA (@radiowawa)

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ogłosiła możliwość uzyskania koncesji na rozpowszechnianie programu radiowego w Paprotni 12 września 2019 roku.