Radio ZET latem zaprasza do nadmorskich i mazurskich miejscowości

  • Radio
  • Eurozet
Autor: mab

26 czerwca wystartuje wakacyjna ramówka Radia ZET. Latem stacja zaprasza na plenerowe akcje specjalne nad morzem i na Mazurach, a także festiwalowe studia.

Radio ZET rozpocznie lato w towarzystwie słuchaczy i światowych gwiazd na Open’er Festival, gdzie powstaną specjalna strefa z basenem i studio festiwalowe, z którego na żywo będzie nadawany program. Dziennikarze stacji pojawią się również podczas festiwalu „Letnie Brzmienia”. Muzycznym podsumowaniem sezonu będzie telewizyjny koncert „Przebój lata Radia ZET i Polsatu”.

Ponadto z akcją „A może nad morze z Radiem ZET” odwiedzi najpopularniejsze bałtyckie plaże. Zawita do Pobierowa (21-22.07), Łeby (28-29.07), Władysławowa (04-05.08), Kołobrzegu (11-12.08) i Ustki (18-19.08). W przygotowanych strefach każdy będzie mógł wziąć udział w indywidualnych i zespołowych grach sportowych, animacjach i konkursach z nagrodami.

Propozycją dla mieszkańców i turystów odpoczywających na Warmii i Mazurach jest „Aktywne lato z Radiem ZET”. Wśród wielu atrakcji czekających na gości m.in. darmowa wypożyczalnia kajaków dmuchanych, słupów wodnych i hulajnóg, profesjonalna ścianka wspinaczkowa, boiska do piłki nożnej i siatkówki czy tor do skimmboardingu. „Aktywne lato z Radiem ZET” odwiedzi m.in. Olsztyn (22-23.07), Szczytno (05-06.08), Ustroń (12-13.08) i Kołobrzeg (19-20.08).

„Gość Radia ZET” z Beatą Lubecką

W wakacyjne poranki słuchaczy Radia ZET obudzi duet Michał Korościel i Marcin Sońta w programie „Dzień dobry lato” (6-10). W audycji pojawi się nowy format „60 dni dookoła Polski”, w którym prowadzący opowiedzą o 60 mniej lub bardziej znanych miastach Polski – zaprezentują atrakcje, omówią panujące stereotypy i przedstawią ciekawostki. Po 8:00 będzie można usłyszeć wakacyjne wydania „Gościa Radia ZET”, które od 3 lipca poprowadzi Beata Lubecka.

W ciągu dnia pojawią się pełne muzyki pasma „Upalne granie” (10-15), „To jest lato” (15-20), „Plus/minus lista” (20-21) i „Plus/minus lista na wakacjach” (21-24). W weekendy: „Dzień dobry lato” (6-10), „Czas na lato” (10-15), „Upalne granie bez cienia mówienia w Radiu ZET” (15-20). W sobotnie wieczory „ZET Dance”, a w niedziele „Wakacyjna Siła Muzyki”.

Gwiazdy w dżinglach stacji

Dżingle „Upalnego grania…” w tym roku zaśpiewają m.in.: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel, Sara Chmiel, Oskar Cyms, Blanka, Michał Szczygieł, Daria Marx, B.R.O., Dominik Dudek, Wiktor Dyduła i Lanberry.