Radio Złote Przeboje zmienia swoje logo. Kampania „Dobre na wszystko”

  • Radio
  • Agora
Autor: rafs

Od piątku, 28 października Radio Złote Przeboje używa nowego logotypu. Towarzyszy temu kampania wizerunkowa.

Zmiany związane są z 25. rocznicą powstania rozgłośni. Jak twierdzi nadawca, Nowa komunikacja wizualna ma podkreślać charakter stacji grającą energetyczną, sprawdzoną muzykę na każdą porę dnia. Radio po raz pierwszy całkowicie zmienia swoją identyfikację wizualną. Nowe logo stacji w fioletowo-czerwonych barwach w abstrakcyjny sposób nawiązuje do procesu docierania muzyki do odbiorcy.

Od poniedziałku, 7 listopada br. odmieniona identyfikacja wizualna stacji będzie prezentowana w ogólnopolskiej kampanii wizerunkowej prowadzonej w internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS

Czujemy duży sentyment do naszego dotychczasowego znaku, w końcu był z nami ćwierć wieku. Jednak nie oddaje on już charakteru dzisiejszego Radia Złote Przeboje, czyli nowoczesnej stacji, osadzonej we współczesnym świecie, która gra sprawdzone hity. Stawiamy na rozwój nie tylko w radiowym eterze, ale także w świecie cyfrowym, rozbudowując ofertę podcastową i serwis Zloteprzeboje.pl oraz rozwijając zaangażowaną społeczność wokół naszych kanałów w mediach społecznościowych – mówi Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

Za stworzenie nowego logo oraz przygotowanie kampanii wizerunkowej Radia Złote Przeboje odpowiadało gdańskie studio TOFU.

 

Hasło kampanii – „Dobre na wszystko”

Hasłem kampanii Radia Złote Przeboje będzie „Dobre na wszystko”. Dopełnieniem jego będą rozwinięcia. Będą nimi: „Dobre na poprawę humoru”, „Dobre na drogę”, „Dobre na nudę” czy „Dobre na cały dzień.

Chcemy przypominać naszym słuchaczom i słuchaczkom, że Radio Złote Przeboje zawsze jest obok nich z pokładami dobrej energii, którą chętnie będziemy się dzielić podkreśla Piotr Jaroszewski.

O Radiu Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć sprawdzone przeboje oraz wiadomości.