Radiozet.pl uruchomiło podcast „Na walizkach”

rafs

Podcast podróżniczy „Na walizkach” jest już dostępny na Player.radiozet.pl i Spotify. To rozmowy o wakacyjnych kierunkach, łączeniu pracy z podróżami, a nawet rzucaniu wszystkiego i wyjeżdżaniu w Bieszczady, ale również przeglądy bieżących informacji turystycznych.

Autorkami nowego podcastu są redaktorki portalu Radiozet.pl – Paulina Ermel, Jolanta Waligóra i Nina Czochara. Premierowe odcinki będą pojawiały się w piątki.

Podcast „Na walizkach” powstał z miłości do podróżowania i poznawania nowego. Właśnie dlatego stawiamy w nim nie tylko na miejsca, ale przede wszystkim na ludzi, którzy z eksplorowania uczynili swój sposób na życie. Pamiętamy przy tym o podróżniczych nowinkach, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania urlopu. Omawiamy również najnowsze trendy i najciekawsze kierunki podróżniczemówi o programie Nina Czochara, jedna z autorek audycji.  

To obecnie piąty podcast przygotowywany przez dziennikarzy redakcji Radiozet.pl. Wcześniej zaczęły się ukazywać: „Machina Władzy” Błażeja Makarewicza i Mikołaja Pietraszewskiego, „Podejrzani politycy” Radosława Grucy i Michała Piaseckiego, „Biznes. Między wierszami” Agnieszki Zaręby i Katarzyny Witwickiej oraz „Szkoła marzeń” Aleksandry Pucułek.