Rajd nadwiślański

Rajd Nadwiślański 2021 na antenie Motowizji

mbog

17 lipca odbędzie się tegoroczny Rajd Nadwiślański. Topowe polskie załogi rywalizujące w ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zmierzą się na ośmiu odcinkach specjalnych w okolicy Puław.

Rajd Nadwiślański odbędzie się po raz ósmy. Dwukrotnie (w 2016 i 2018 roku) wygrywał go Jakub Brzeziński. W tegorocznej edycji wystartuje 68 załóg – 55 w ramach ProfiAuto RSMP i 13 w MOTUL HRSMP. Do przejechania będzie osiem odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 120 kilometrów.

Na starcie nie zabraknie załogi Motowizji – Krzysztof Mikulski pilotowany przez Jerzego Skrzypka ponownie będzie rywalizował w MOTUL HRSMP za kierownicą Mercedesa Benza C123.

Rajd Nadwiślański mimo, że jest relatywnie młodym rajdem szybko wyrobił sobie rangę jednej z najważniejszych imprez roku. Trasy są bardzo szybkie, więc trzeba się pilnować by nie przesadzić. Kibice, jak i nasi widzowie, będą mieli na co popatrzeć – mówi Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizji.

Motowizja ponownie jest patronem medialnym imprezy. Stacja pokaże relację z przebiegu tegorocznej edycji Rajdu Nadwiślańskiego.

23 lipca o godzinie 20:00 Motowizja zaprasza na podsumowania walki w ProfiAuto RSMP, a o godzinie 20:35 z MOTUL HRSMP. 25 lipca o godzinie 16:00 emisję będzie miał dokument z Rajdu Nadwiślańskiego 2021.