„Raport z Pekinu” i „Studio Pekin” w TVN24 podczas zimowych igrzysk w Pekinie

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Na czas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, TVN24 przygotowało specjalne codzienne programy, które pokażą co aktualnie dzieje się podczas zawodów. Będą emitowane dwa razy dziennie przez cały okres trwania Igrzysk.

Raport z Pekinu wystartuje 4 lutego (piątek) o godzinie 8.35 zaraz po serwisie informacyjnym. Widzowie znajdą tam relacje specjalnych wysłanników Eurosportu i TVN24, komentarze gwiazd sportu, wyniki oraz ciekawostki. Program poprowadzi Paweł Kuwik z Eurosportu.

Tego samego dnia o godzinie 17:20 zadebiutuje Studio Pekin. Jego gospodarzem będzie dziennikarz Eurosportu Michał Korościel. W programie goście podsumują to co wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich minionego dnia. Wszystko to z użyciem nowoczesnych technologii, które według zapewnień nadawcy  umożliwią szybką i atrakcyjną prezentację najciekawszych informacji.

Kod QR w TVN24 także podczas igrzysk w Pekinie

TVN24 stworzyło dedykowany Igrzyskom kod QR, dzięki któremu prosto z ekranu telewizora, za pomocą smartfona będzie można przenieść się na portal tvn24.pl. Widzowie znajdą tam artykuły, informacje oraz dokładne analizy występów sportowców.

TVN24 podczas igrzysk w Tokio

Podczas letnich igrzysk olimpijskich w Tokio 2020 w 2021 roku TVN24 nadawało dwa programy „Tokio 2020” dziennie. Rano, o godzinie 7:05 (weekendy 8:05) nadawano program, w którym podsumowywano wydarzenia nocy podczas igrzysk. O 20:00 w dni powszednie i w soboty, a o 21:00 w niedziele TVN24 nadawał program będący podsumowaniem wydarzeń z całego dnia igrzysk. Program najczęściej prowadził Michał Korościel. Podczas dnia TVN24 łączył się także na żywo ze studiem Eurosportu, by nadać wypowiedzi ekspertów odnośnie medali, jakie zdobyli Polacy. Przekaz jednocześnie nadawano w Eurosporcie 1 i TVN24.